Sopot Hit Festiwal: Doda, Flinta i Zagrobelny, Ania czy Ich Troje?

08.08.2008 16:24
Już dziś o 20. w sopockiej Operze Leśnej rozpocznie się Sopot Hit Festiwal. Piętnastu rodzimych twórców stanie w szranki konkursu, którego zwycięzca będzie mógł głośno się chwalić tym, że to on jest twórcą "Polskiego Hitu Lata 2008". Transmisja na żywo w TVP2.

Zamów newsletter Infomuzyki i odbierz płytę!

W dzisiejszym konkursie udział wezmą:

Kasia Nova - Broken Wings Ewelina Flinta i Łukasz Zagrobelny - Nie kłam, że kochasz mnie Doda - Nie daj się Papa D. - Bezimienni RH+ - Po prostu miłość Kasa - Piękniejsza Sami - Znaczek Anthony Moon - How Can I Love You Groovebusterz - Superlover Ich Troje - We Play in The Team East Clubbers - Where Are You Sylwia Grzeszczak & Liber & Tabb - Nowe szanse Ania Dąbrowska - Nigdy więcej nie tańcz ze mną Kasia Cerekwicka - Nie mów nic Mezo & Paula - Obudź się

Jeśli martwicie się tym, że nazwiska części występujących nic Wam nie mówią - nie macie zupełnie powodu, mamy podobnie. Dlatego też stawiamy w tym konkursie na sprawdzonych - komercyjnie (Doda, Ich Troje, Kasia Cerekwicka), a przede wszystkim artystycznie (Ewelina Flinta i Łukasz Zagrobelny, Ania Dąbrowska). A kto jest Waszym faworytem? Na kogo wyślecie esemesa? Oddajcie głos w naszej sondzie!

2008 Sopot Hit Festiwal już o 20. w TVP2, a od razu po zakończeniu koncertu festiwalowego szczegółowe podsumowanie na Infomuzyce . Nie przegapcie tego!

Zobacz też:

* 2008 Sopot Hit Festiwal - międzynarodowa impreza TVP i Eski

* 2008 Sopot Hit Festiwal - co nas czeka podczas imprezy?

POLECANE RADIA