Nowości na stronie Openera i w przewodniku festiwalowym

29.06.2008 17:07
opener

opener (www.opener.pl)

Wraz z rozbudową festiwalu i kolejną edycją imprezy, przychodzi czas na pewne zmiany. Tym razem wystartowała nowa oficjalna strona Heineken Open'er Festival, a w Gdyni będzie można kupić zupełnie nowy Przewodnik Festiwalowy.

Open'er startuje już w najbliższy piątek. Bramy festiwalowe zostaną otwarte o godz.15.00. Agencja Alter Art z tej okazji przygotowała nową odsłonę oficjalnej strony www.opener.pl . Odświeżona strona pozwoli internautom na sprawniejsze wyszukanie danych o festiwalu, artystach i innych przydatnych informacjach. Można również na niej posłuchać muzyki, obejrzeć teledyski i materiały filmowe, powspominać poprzednie edycje.

Druga z nowości to Przewodnik Festiwalowy - składający się z 80 stron praktycznych informacji na temat Open'era. Przewodnik kosztuje tylko 1 kupon, i dostępny jest we wszystkich kasach kuponowych na terenie festiwalu.

Również u nas do piątku będziecie mogli przeczytać o artystach, ciekawostkach i różnych praktycznych informacjach związanych z festiwalem Open'er 2008. W piątek ruszy relacja z festiwalu - na bieżąco będziemy donosić o tym, co dzieje się w Babich Dołach.

POLECANE RADIA