Noworoczna inwazja Jacksonów

kasiaro
14.12.2007 12:06

fot.Beth A. Keiser / AP

Szykuje się tryumfalny powrót rodziny Jacksonów na scenę muzyki pop. Już pisaliśmy o planowanej trasie Jackson 5 i nowej płycie Janet Jackson, ale to nie koniec niespodzianek.

Swój solowy powrót szykuje także sam król popu . Podobno pracuje właśnie nad nowym albumem z Will.I.Amem z The Black Eyed Peas, Akonem, Chrisem Brownem, 50 Centem i DJ-em Whoo Kidem. Początkowo płytę miała wydać wytwórnia Two Seas z Bahrainu, ale nie doszło do podpisania końcowej umowy. Jackson założył więc The Michael Jackson Company, która całkowicie odpowiada za jego finanse, organizowanie koncertów i wydawanie nowych płyt.

Zanim jednak usłyszymy nowe piosenki Michaela Jacksona, 12 lutego 2008 r. do sklepów trafi specjalna edycja klasycznego albumu "Thriller" .

Trochę inny "Thriller":

W powrocie Michaela na scenę wyprzedzi go na pewno jego młodsza siostra Janet. Po niezbyt udanych poprzednich dwóch albumach i "aferze sutkowej" z Justinem Timberlake'm, 41-letnia Janet Jackson ponownie próbuje udowodnić, że jednak jest tego warta.

Michael i Janet w wersji futurystycznej:

Janet Jackson właśnie zaprezentowała swój pierwszy singiel "Feedback" z najnowszej, dziesiątej płyty w dyskografii, której premiera zapowiadana jest na luty lub marzec 2008 roku. Piosenka, której możecie posłuchać tutaj , brzmi trochę, jakby była jednym z utworów, które nie zmieściły się na płycie Britney Spears "Blackout", a potem została odrzucona przez Cassie. Bądźmy jednak dobrej myśli.

Wśród gości na płycie na pewno znajdzie się zespół Maroon 5. Zamiast narzeczonego Janet, Jermaine'a Dupri, na miejscu producenta zasiądzie Antonio "L.A" Reid, szef wytwórni Island Def Jam, która wyda nową płytę panny Jackson.

Na koniec dobrych niusów z obozu The Jacksons, zostało nam jedno ogłoszenie. Producent muzyczny Jermaine Dupri pochwalił się w swojej audycji w radio V-103, że podczas noworocznej imprezy w jego klubie Studio 72 w Atlancie na scenie pojawi się zespół Jackson 5.

Michael Jackson i jego czterej bracia zostaną przywiezieni do Atlanty helikopterem specjalnie na prośbę Jermaine'a, który tego samego wieczora zamierza świętować swoje zaręczyny z Janet Jackson.

Może będzie jak za dawnych lat?

JoaOz

POLECANE RADIA