Mini tournée Depeche Mode po Polsce

Mateusz Mochnaczewski
20.11.2017 13:52
Dave Gahan podczas trasy koncertowej Depeche Mode

Dave Gahan podczas trasy koncertowej Depeche Mode (Katja Ogrin/EMPICS Entertainment)

Jedna z największych gwiazd w historii muzyki rozrywkowej, ponownie zawita do Polski. W przyszłym roku, Depeche Mode wystąpią u nas aż czterokrotnie. Bilety na te wydarzenia, są jeszcze dostępne w sprzedaży. Najbliższy koncert już 7 lutego.

Depeche Mode kocha polskich fanów

Począwszy od 1985 roku i pamiętnego koncertu na Torwarze, Depeche Mode cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Mimo prawie czterdziestu lat na scenie, Dave Gahan, Martin Gore i Andrew Fletcher wciąż nie przestają zadziwiać swoich fanów, racząc ich muzyką z najwyższej półki, która nie ma sobie równych. Intrygująca, wciągająca, nastrojowa i angażująca... Mroczna, poważna i tylko niekiedy bardziej „wesoła”. Choć w przypadku przeciętnego odbiorcy, lubującego się w cukierkowych nagraniach Katy Perry, czy jakiejkolwiek innej gwiazdy współczesnego popu, i tak będzie nad wyraz mroczne i zapewne trudne do przetrawienia. To nie dotyczy jednak Polaków, którzy kochają Panów z Basildon. Z każdym rokiem, fanów depeszy w naszym kraju jest coraz więcej, co najlepiej pokazują ich koncerty, na których można spotkać zarówno tych, pamiętających pierwszy koncert Depeche Mode w Warszawie, jak i ich dzieci, a nawet wnuki.

Nic więc dziwnego, że Panowie graja u nas bardzo często. Można powiedzieć wręcz, że jesteśmy ich drugim domem. Ostatni raz Depeche Mode zagrali w Polsce w lipcu, w ramach trasy promującej ich najnowszy krążek „Spirit”. Jak każdy koncert królów synthpopu, także i ten spotkał się z ogromnym zainteresowaniem naszej publiki. Warszawski PGE Narodowy był wypełniony po brzegi. Chętnych na bilety nie brakowało, które rozeszły się co do jednej sztuki. Jednak dla tych, którzy nie mieli okazji zobaczyć depeszy w lipcu, mamy bardzo dobrą wiadomość. Panowie wrócą do nas w 2018 roku i zagrają, aż cztery koncerty.

 

Koncerty Depeche Mode w Polsce w 2018 roku

7 lutego – Kraków (Tauron Arena)
9 lutego – Łódź (Atlas Arena)
11 lutego – Gdańsk/Sopot (Ergo Arena)
5 lipca – Gdyna (Open'er Festival)

Gdzie kupić bilety na koncert Depeche Mode?

Wejściówki na koncerty Brytyjczyków, można nabyć za pośrednictwem stron ticketmaster.pl oraz opener.pl. Ich ceny nie są niskie i w przypadku lutowych występów, wahają się w granicach 249-449 zł. Z kolei za karnet na lipcowy festiwal, będziecie musieli zapłacić od 379-579 zł. Jeśli jednak chcecie zobaczyć Depeche Mode na żywo, musicie się pospieszyć. Bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki i do nabycia zostały już ostatnie sztuki.

Zobacz także

POLECANE RADIA