Lana del Rey na Kraków Live Festival 2017

Magdalena Niebrzydowska
11.04.2017 13:30
Lana Del Rey

Lana Del Rey (KW)

Lana del Rey wystąpi podczas Kraków Live Music Festival 2017, trwającym od 18 do 19 sierpnia. Jej fani usłyszą największe hity gwiazdy, a także utwory pochodzące z najnowszej płyty artystki.

Organizatorzy Kraków Live Festival 2017 zapowiedzieli właśnie, że w ramach tegorocznej edycji festiwalu wystąpi Lana del Rey . Jedyny koncert amerykańska artystka zagra 19 sierpnia w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Lana del Rey wystąpi w trakcie Kraków Live Festival obok m. in.: Ellie Goulding i Alt-J . Lana del Rey zawita do Polski przy okazji zaplanowanych wcześniej koncertów w Europie, głównie w Skandynawii. Po raz ostatni Lana del Rey wystąpiła w Polsce w 2016 roku, podczas Orange Warsaw Festival .

 

Fani już nie mogą doczekać się występu wokalistki, która podczas koncertu będzie promować utwory zapowiadające jej kolejny album, '' Lust for Life" powstający przez 15 miesięcy m.in. we współpracy z wokalistą The Weeknd . Płyta, którą w lutym zapowiedział singiel ''Love" , wkrótce powinna trafić do sprzedaży. Teledysk do wspomnianego singla, ma już 45 milionów wyświetleń, natomiast zapowiedź płyty 2 miliony odtworzeń. Przypomnijmy, że ''Lust for Life" to piąty album Lany del Rey . Wcześniej piosenkarka, która będzie gościć na tegorocznym Kraków Live Festival 2017 , wypuściła następujące krążki: ''Lana Del Ray A.K.A. Lizzy Grant" , ''Born to Die" , ''Paradise" , ''Ultraviolence" , ''Honeymoon" . Przypomnijmy, że urodzonej w 1985 roku Lanie największy rozgłos przyniósł teledysk do utworu ''Video Games" i od tego czasu, jest jedną z najchętniej słuchanych artystek w serwisie Spotify . Pozostaje także jedną z bardziej aktywnych piosenkarek na portalu YouTube . Gwiazda słynie również z łączenia w swojej twórczości popu, rocka, muzyki filmowej, hip-hopu i stylu retro. Swój specyficzny muzyczny styl, okrasza również tekstami o seksie, śmierci, wolności, przemocy i uzależnieniach.

Karnety i jednodniowe bilety wstępu na występ Lana del Rey Kraków Live Festival Polska są już w sprzedaży. Ceny biletów wahają się od 199 zł do 439 złotych.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA