Bryan Adams w Poznaniu

Małgosia Sońta
18.04.2012 11:21
Bryan Adams

Bryan Adams (Fot. materiały prasowe)

Bryan Adams zaśpiewa 26 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Bryan Adams dotrzymał słowa danego swoim fanom podczas ubiegłorocznego koncertu w Rybniku i nie kazał zbyt długo czekać na kolejną wizytę w Polsce.

- Adams był tak zachwycony zachowaniem polskiej publiczności, że zaraz po zejściu ze sceny poprosił o przygotowanie kolejnego koncertu w Polsce. Nam nie pozostało nic innego jak tylko spełnić prośbę artysty - mówi Mateusz Pawlicki z firmy Prestige MJM, która we współpracy z Radiem Złote Przeboje organizuje poznański koncert.
- Bryan Adams uznawany jest za jednego z największych wykonawców ostatniego ćwierćwiecza i doskonale wpisuje się w nasz cykl. To będzie doskonałe dopełnienie naszego projektu - dodaje Piotr Jaroszewski, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje.

Kanadyjski artysta sprzedał ponad 65 milionów płyt na całym świecie. Bez utworów Bryana Adamsa ciężko wyobrazić sobie wiele kinowych hitów ostatnich dwudziestu lat. Singiel "Everything I do I do it for you" jest najbardziej znanym filmowym przebojem Adamsa. Piosenka wykorzystana w filmie "Robin Hood: Książę Złodziei" była w 1991 i 1992 roku numerem jeden na listach przebojów w 20 krajach. Była także nominowana do Oscara, zdobyła nagrodę MTV i Grammy.

Występ Bryana Adamsa w Poznaniu będzie piątym koncertem w ramach cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Cykl zostanie zainaugurowany w najbliższy poniedziałek 23 kwietnia koncertem Michaela Bublé w Ergo Arenie. 29 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi król tenorów Andrea Bocelli . 7 lipca do Polski przyjedzie kolejny wybitny piosenkarz Elton John . Jego koncert odbędzie się również w Łodzi. Cztery dni później na Stadionie Miejskim w Rybniku zagra legendarna grupa Guns N' Roses , a cykl zamknie 26 lipca koncert Bryana Adamsa w Poznaniu.

Sprzedaż biletów na koncert Bryana Adamsa w Poznaniu ruszy w najbliższy piątek, 20 kwietnia o godzinie 12.00. Bilety będą kosztować: 189, 299 i 699 złotych i będzie można je nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro.

Słuchaj radia - BRYAN ADAMS na tuba.FM

Zobacz również:

POLECANE RADIA