Michael Buble wystąpi w Polsce

sd
29.11.2011 14:48
MB

MB (Michael Buble)

Gwiazda światowego formatu - Michael Buble,  już w kwietniu zapoczątkuje wyjątkową trasę koncertową "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje".

Nadchodzi wielkie wydarzenie! Już w kwietniu przyszłego roku, będziemy świadkiem jedynego w Polsce koncertu wielkiej gwiazdy - Michaela Buble ! Ten urzekający Kanadyjczyk, który często porównywany jest Franka Sinatry, pierwszy raz wystąpi przed polską publicznością!

 

Koncert będzie miał miejsce 23 kwietnia 2012 roku w hali ERGO ARENA położonej na granicy Gdańska i Sopotu. Występ artysty rozpoczyna cykl koncertów największych gwiazd światowej muzyki pt. "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje".

Michael Buble to młody wokalista (ur. 9 września 1975 roku w miejscowości Burnaby, zach. Kanada), który dzięki swoim pięknym ciepłym głosem zaczarował tysiące fanów nie tylko w Polsce. Talent do śpiewu odkryła u niego rodzina.

O jego zamiłowaniu do muzyki krąży przynajmniej kilka historii. Jedna z nich głosi, że rodzice odkryli u niego talent do śpiewania w wieku 13 lat, kiedy artysta zaśpiewał w trakcie jednego ze spotkań rodzinnych utwór "White Christmas".

Rodzina od początku wpierała Michaela w realizowaniu jego muzycznej kariery. Największym fanem młodego Michaela był jego dziadek, który rozmiłowany był w muzyce Franka Sinatry.

Jego światowa kariera miała swój początek w jednym z telewizyjnych programów muzycznych. Wtedy to, niepełnoletni jeszcze Michael mimo tego, że nie zdobył pierwszej nagrody, został zauważony przez Beva Delicha, organizatora konkursu, który dostrzegł w nim olbrzymi potencjał. Później Buble wygrał udział w ogólnokrajowym konkursie, a Bev Delich został jego menadżerem.

Pod jego wodzą kolejne sukcesy jednak nie nadeszły. Tym, który wypromował Bublé okazał się David Foster . Bublé poznał go na weselu córki premiera Kanady, na którym zresztą śpiewał, jako gość specjalny. Producent takich sław jak: Michael Jackson czy Whitney Houston postanowił pomóc młodemu Kanadyjczykowi w wydaniu płyty. Ta trafiła do sklepów w 2003 roku i odniosła olbrzymi sukces. Od tego czasu trwa wielka kariera solowa Michaela Bublé.

Współpracował z wieloma gwiazdami. Jego talent cenią sobie między innymi: Stevie Wonde r oraz Nelly Furtado . Znakomicie wykonuje nie tylko swoje jazzowe utwory, ale także piosenki autorstwa innych muzyków. Nagrał wspaniałe covery piosenek takich artystów jak: Frank Sinatra, The Beatles, Ray Charles, Bee Gees czy Elvis Presley.

Świat po raz pierwszy usłyszał go na szeroką skalę w 2003 roku .Wtedy wydał swoją pierwszą płytę pt. "Michael Bublé". Krążek od razu odniósł spektakularny sukces i otworzył drzwi Michaela nie tylko na największe światowe sceny muzyczne, ale także do serc wszystkich fanów jazzu z najwyższej półki.

Sukcesem były również jego kolejne produkcje - "Let It Snow!", "Come Fly with Me", "It`s Time", "Caught in the Act", "With Love", "Call Me Irresponsible". W sumie Michael Bublé w swojej dotychczasowej twórczości może pochwalić się nagraniem 13 albumów .

 

Występ Michaela Buble otworzy cykl koncertów gwiazd wielkiego formatu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" . Radio Złote Przeboje wraz z agencją Prestige MJM ( która także organizuje występ Michaela Buble) w 2012 planują kilka koncertów w największych miastach Polski.

Jak mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM:

Będzie to wydarzenie bez precedensu w polskim świecie muzycznym. Na nasze zaproszenie do Polski w 2012 roku przyjedzie kilku rozpoznawalnych na całym świecie artystów. Nie mamy wątpliwości, że każdy z tych koncertów będzie wielkim wydarzeniem. Wszyscy zaproszeni wykonawcy posiadają uznaną markę na rynku muzycznym, a połączenie ich występów w jeden cykl pozwoli uzyskać z pewnością niezwykle atrakcyjny produkt dla fanów muzyki w Polsce.

Już niedługo poznamy więcej szczegółów na temat organizowanego przedsięwzięcia. Teraz możemy jedynie zdradzić, że jak na tą chwilę w sumie w skład cyklu wejdzie minimum pięć koncertów, które będą odbywały się w różnych miastach w Polsce. Informacje o dwóch kolejnych koncertach ujawnimy już w grudniu. Pozostałe w styczniu i lutym.

Cieszymy się, że wspólnie z agencją Prestige MJM możemy zaprosić słuchaczy Radia Złote Przeboje na cykl koncertów największych światowych gwiazd. Do tej pory artystów tych można było słuchać na naszej antenie, teraz udało nam się przenieść Ich na stadiony i do hal, dając tym samym fanom możliwość wysłuchania ich na żywo! - mówi dyrektor programowy Radia Złote Przeboje, Piotr Jaroszewski.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O BILETACH PODAMY WKRÓTCE!!!

Słuchaj RADIA ZŁOTE PRZEBOJE na tuba.FM

POLECANE RADIA