Poznaj gospodarza ARTPOP Festivalu

sd
30.07.2011 12:16
Myślęcinek, Leśny Park Wypoczynku i Kultury w Bydgoszczy już dziś będzie gościł gwiazdy ARTPOP Festival Złote Przeboje 2011 - przyjrzyjcie mu się z bliska już teraz!

W Leśnym Parku Wypoczynku i Kultury, zagości ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011. Na scenie wystąpią: Grace Jones, Monika Brodka, Hooverphonic, Ania Dąbrowska, Razorlight, Piotr Rogucki, SOFA, Skinny Patrini oraz I Blame Coco.

Myślęcinek to największy park w Polsce. Jego powierzchnia to blisko 830 hektarów. Usytuowany jest w północnej części miasta, w odległości 5 km od centrum Bydgoszczy. 2% całej powierzchni parku zajmują zbiorniki wodne. Największy z nich ma 10,3 hektara. W parku ukształtował się mikroklimat, który wpływa kojąco na zdrowie i psychikę człowieka. Znajdziecie tutaj: ogród botaniczny, miejskie ZOO, stadninę koni, park rozrywki oraz pole do gry w golfa.

Aż 100 hektarów powierzchni parku zarezerwowano dla Ogrodu Botanicznego. Jest to ogród miejski, gdzie wstęp jest wolny dla każdego. Koncepcja siedliskowa zakłada zachowanie, kształtowanie i eksponowanie zbiorowisk oraz gatunków roślin rodzimych. W Myślęcinku znajdziemy 820 gatunków roślin, w tym 460 dziko rosnących.

Słuchaj radia ARTPOP FESTIVAL na tuba.FM

POLECANE RADIA