Zespół Johnossi zagra koncert w Polsce!

Materiały prasowe
09.05.2022 09:30
Johnossi

Johnossi (Materiały prasowe)

Grupa wystąpi już 6 czerwca 2022 roku w klubie Hydrozagdka w Warszawie!

JOHNOSSI - autorzy hitu Man Must Dance już 6 czerwca po raz pierwszy wystąpią w Polsce! Do warszawskiego klubu Proxima rockowy duet złożony z wokalisty i gitarzysty Johna Engelberta oraz perkusisty Ossiego Bonde, przyjedzie promować swój siódmy album zatytułowany Mad Gone Wild. Zapowiadają go dwoma fantastycznymi singlami: krzykliwym, przesterowanym, gitarowym Something = Nothing oraz najnowszym, arcyprzebojowym, lekko syntetycznym Koala Before the Storm. Lirycznie w obu wyraźnie wybrzmiewa tematyka całej płyty, czyli historia człowieka pogrążającego się w szaleństwie. O nowym singlu muzycy mówią „Czy naprawdę potrzebujemy przeżyć traumę, aby obudzić się ze snu, który wydaje nam się prawdziwym życiem? Czy zanim przyszła burza rozwiewając otaczającą nas mgłę, przeżyliśmy choć jeden dzień naprawdę?".

 

Filozoficzne rozważania podane w rokendrolowym sosie to żadna nowość, natomiast energia koncertowa płynąca z tego skromnego dwuosobowego składu (koncertowo wspieranego przez klawiszowca) jest czymś rzadko spotykanym i zdecydowanie wartym przeżycia na żywo. Jako weterani wielu koncertowych tras po Europie i całym globie (USA, Japonia) oraz bywalcy największych scen letnich festiwali poznali tajniki panowania nad emocjami tłumu. Trasa z okazji nowej płyty oraz koncertowy post spowodowany światowym lockdownem będzie na pewno okazją do udowodnienia swoich umiejętności, o czym na pewno przekonają się także polscy fani.

Premierę najnowszego albumu Johnossi zaplanowano na 11 lutego 2022 roku. Jego producentem jest Pelle Gunnerfeldt, znany ze współpracy ze śmietanką szwedzkiego rocka: legendarnymi Refused, przebojowymi The Hives, czy z postpunkowcami z Viagra Boys.

Bilety znajdziecie tutaj.

POLECANE RADIA