Sting zaprasza na koncert w Polsce!

Redakcja
09.05.2022 09:41
Sting

Sting (Universal Music Polska (materiały prasowe))

Sting wystąpi 30 lipca 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Koncert "Sting: My Songs" jest żywiołowym i dynamicznym wydarzeniem, skupiającym się na najbardziej kochanych przez fanów utworach napisanych przez Artystę i obejmującym twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy, zarówno solową, jak również jako członka zespołu The Police. Okrzyknięty „mistrzowskim występem od początku do końca" koncert „zabiera fanów w muzyczną podróż w czasie" z hitami takimi jak „Fields of Gold",„Shape of my Heart",„Roxanne" i „Demolition Man", gwarantującymi niezapomniane show." Fani będą również mieli okazję usłyszeć takie przeboje jak „Englishman in New York", „Every Breath You Take", "Roxanne", czy "Message In A Bottle", które Artysta zaśpiewa w towarzystwie elektryzującego zespołu rockowego w składzie Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Rufus Miller (gitara), Kevon Webster (keyboard), Shane Sager (harmonijka) oraz Melissa Musique i Gene Noble (chórki).

Goście specjalni: Anna Maria Jopek i Joe Sumner.

Koncert Stinga w Chicago10 największych przebojów Stinga i The Police

Kompozytor, piosenkarz, aktor, autor i działacz społeczny – Sting urodził się w Newcastle (Anglia). Po przeprowadzce do Londynu Sting wraz ze Stewartem Copelandem i Andy’m Summersem w 1977 roku utworzyli The Police. Zespół wydał pięć albumów studyjnych, zdobył sześć nagród Grammy i dwie Brit oraz został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame w 2003 roku.

Jako jeden z najbardziej charakterystycznych solowych artystów na świecie Sting otrzymał 11 Grammy Awards, 2 Brit, Złoty Glob, Emmy, cztery nominacje do Oskara (ostatnio za „The Empty Chair" z JIM: The James Foley Story), nominację do TONY, Billboard Magazine’s Century Award oraz MusiCares 2004 Person of the Year. 

 

W ciągu swojej znakomitej kariery Sting sprzedał blisko 100 milionów albumów The Police i solowych.

24 maja ukazał się nowy album zatytułowany Sting: My Songs, który zawiera współczesne interpretacje największych hitów Artysty. Światowa trasa o tej samej nazwie Sting: My Songs jest energetycznym show, w trakcie którego Sting, który ma na swoim koncie 17 nagród Grammy, wykona przeboje z czasów swojej kariery solowej  oraz z  The Police.

STING KOŃCZY 67 LAT10 ciekawostek o Stingu

Specjalna edycja chwalonego przez krytyków albumu Stinga "My Songs" ujrzała światło dzienne 8 listopada i zawiera dodatkowe CD z nagrań na żywo ze światowej trasy My Songs. Od 8 listopada jest również dostępny album w wersji digitalowej "My Songs: Live", składający się z 11 nowych nagrań na żywo.

POLECANE RADIA