Eagles Of Death Metal z jubileuszą trasą koncertową w Warszawie!

Redakcja
14.03.2022 09:14
Eagles Of Death Metal

Eagles Of Death Metal (Live Nation (materiały prasowe))

Eagles Of Death Metal rozpocznie drugi rozdział swojej jubileuszowej trasy koncertowej w Zurychu w Szwajcarii 19 marca 2022 roku. Po wizycie w 19 krajach i 30 występach zakończy go na festiwalu Teddy Rocks w Wielkiej Brytanii.

W trakcie sześciotygodniowej trasy, zespół odwiedzi między innymi Mediolan, Budapeszt, Sztokholm, Warszawę, Amsterdam, Hamburg, Monachium, Berlin, Barceloną, Madryt, Lizbonę oraz Paryż.

Zespół wystąpi 23 maja 2022 roku w klubie Stodoła w Warszawie!

"A rock’n’roller needs to get out and rock’n’roll!"– powiedział wokalista i frontman Jesse Hughes. „Czuję się, jakbym przez lata był zamknięty i jestem gotowy odzyskać wolność. Uważaj Europo, Orły Death Metalu są gotowe ponownie wzbić się w powietrze."

 

Znani z zaraźliwych i pozytywnych wibracji i pełnych energii występów na żywo, zespołowi towarzyszyć będą: Jennie Vee na basie, Jorma Vik na perkusji i Joshua Jove na gitarze.

Posiadacze biletów będą mogli również kupić Eagles of Death Metal: Shrieking in Tongues, własnej marki EODM o smaku wiśniowej coli i sos BBQ habanero, przygotowany przez Deana z Dead Hot Sauce. Shrieking in Tongues będzie można kupić na miejscu w każdym europejskim obiekcie koncertowym w punkcie merchandise.

POLECANE RADIA