Nova Twins supportem YUNGBLUD!

Redakcja
05.05.2022 10:49
YUNGBLUD

YUNGBLUD (Live Nation (materiały prasowe))

Do koncertu znakomitego artysty zostało tylko 5 dni! YUNGBLUD wystąpi już 10 maja 2022 roku w EXPO XXI w Warszawie.

Urodzony w Yorkshire w Anglii multiinstrumentalista YUNGBLUD gra na gitarze, basie, pianinie i perkusji. Pokazujący środkowy palec dla bezsensownej opresji, naginający gatunki brytyjski rocker stał się siłą napędową światowego ruchu, który zachęca ludzi do tego, by byli sobą i byli z tego dumni.

 

Magazyn NME pochwalił jego debiutancki „Loner" z 2019 roku jako „jeden z największych hymnów wszechczasów" a jego utwór „I Think I’m Okay" z Machine Gun Kelly i Travisem Barkerem zgromadził około 260 milionów streamów, osiągając platynowy certyfikat w USA i Australii. Jego najnowszy album „Weird" trafił prosto na pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii w ciągu roku bez koncertowania.

Dzięki swojej dynamicznej mieszance potężnej energii na żywo i pouczającego komentarza społecznego wyprzedał trasy koncertowe na całym świecie i gościł na największych scenach festiwalowych na świecie. Nic więc dziwnego, że YUNGBLUD jest dobrze zorientowany w sztuce performance. Przełamując bariery między publicznością a wykonawcą, tworzy armię, która ma jeden wspólny cel: zjednoczyć się i wzbudzić nadzieję w świecie trawionym przez nieuzasadnioną nienawiść.

YUNGBLUDYUNGBLUD Live Nation (materiały prasowe)

POLECANE RADIA