Muse zagra koncert w Krakowie

redakcja
21.05.2019 11:49
Zespół Muse. Orange Warsaw Festival 2015

Zespół Muse. Orange Warsaw Festival 2015 (Materiały prasowe)

Sprawdźcie szczegóły.

Zespół Muse wystąpi już 22 czerwca na Tauron Arenie w Krakowie. Trasa "Simulation Theory World Tour" promuje nowy album "Simulation Theory", który ukaże się 9 listopada 2019 roku. 

Muse znani są na całym świecie z zapierających dech w piersiach, niesamowitych koncertów na żywo i nadchodząca trasa z pewnością nie będzie wyjątkiem:

Najlepsze show na świecie. - Q Magazine
Największa ekstrawagancja dźwiękowa i wizualna. - Vancouver Sun
“Wieczór, który ustanawia nowe standardy możliwości na rockowej arenie.” - The Independent (UK)
“Porywający, teatralny i technicznie nieskazitelny, to był rockowy koncert najwyższej jakości od Muse, mistrzów muzycznej destrukcji” - The Standard (UK)

The Simulation Theory World Tour zawiera ekscytującą nowość- Enhanced Experience Package, który umożliwi dostęp do ekskluzywnego Reality Pre-Show Party, wspieranego przez Microsoft, z trzema oryginalnymi wirtualnymi grami inspirowanymi utworami z Simulation Theory. Dodatkowe atrakcje Enhanced Experience to bilet na koncert w najlepszej kategorii cenowej, dedykowany plakat, zdjęcie z pamiątkami z ostatnich klipów zespołu i więcej. Szczegóły o Muse Enhanced Experience i Premium Ticket Bundle są dostępne na www.cidentertainment.com/events/muse-tour/

Muse tworzą Matt Bellamy, Dominic Howard oraz Chris Wolstenholme. Ich nadchodzący album Simulation Theory zostanie wydany 9 listopada. Ostatni album Drones ujrzał światło dzienne w czerwcu 2015 roku i debiutował na pierwszym miejscu w 21 krajach na całym świecie, będąc tym samym pierwszym albumem w ich karierze, który zajął pierwsze miejsce w USA. Album zdobył drugą w karierze zespołu Grammy Award w kategorii Best Rock Album w lutym 2016 roku. Od powstania w 1994 roku Muse wydali siedem albumów studyjnych, które sprzedały się w ponad 20 milionach kopii na całym świecie.

Powszechnie uznawany za jeden z najlepszych koncertowych zespołów świata, Muse mają na swoim koncie liczne muzyczne nagrody włączając dwie Grammy Awards, American Music Award, 5 MTV Europe Music Awards, dwie Brit Awards, dziesięć NME Awards i siedem Q Awards.

W roli suportu wystąpi: ALLUSINLOVE,

Bilety możesz kupić pod tym adresem.

POLECANE RADIA