Kolumbijski duet po raz trzeci !!

Magdalena Możdżonek
09.06.2018 12:53
Shakira and Maluma

Shakira and Maluma (https://web.facebook.com/shakira/)

Mimo iż oboje są bardzo zapracowani, potrafili znaleźć czas na nagranie wspólnego utworu. Po hitach "Trap" i "Chantaje", kolumbijski duet przyszykował dla nas piosenkę zatytułowaną "Clandestino" co w dosłownym znaczeniu oznacza "potajemnie".

Shakira właśnie zaczęła europejską część trasy koncertowej El Dorado World Tour w ramach promocji swojego jedenastego już albumu studyjnego „El dorado”.

Trasa obejmuje takie państwa jak Niemcy, Belgię, Holandię, Wielka Brytania, Francję, Szwajcarię, Portugalię i oczywiście Hiszpanię. Fani musieli długo czekać na początek tournée, które zaczęło się ponad pół roku później z powodu problemów zdrowotnych artystki.

Z kolei Maluma już od dawna koncertuje po Stanach Zjednoczonych w ramach trasy FAME, która już niedługo przeniesie się do Europy.

Na płycie znajduje się 13 utworów w tym dwa wyżej wymienione duety z Malumą. O ile Shakira miała okazję zagrać dla polskiej publiczności o tyle na Malumę fani muszą jeszcze poczekać.

Porównując „Trap” i „Chantaje” to właśnie ten drugi utwór podbił serca słuchaczy. Na You Tube ma ponad 2 miliardy odsłon.

 
 

Czy najnowszy singiel „Clandestino” przypadnie fanom do gustu? Posłuchajcie i sami oceńcie.

 

POLECANE RADIA