Dwa dni, jeden festiwal: Orange Warsaw Festival

Magdalena Możdżonek
01.06.2018 12:40
Orange Warsaw Festival

Orange Warsaw Festival (https://web.facebook.com/OrangeWarsawFestival/)

Lepszego dnia dziecka nie mogliśmy sobie wymarzyć. Dziś na warszawskim Służewcu zagrają gwiazdy światowego formatu. Kogo będziemy mogli usłyszeć w piątkowy wieczór? Kto zaszczyci nas swoją obecnością drugiego dnia festiwalu?

Na polskiej scenie nie może zabraknąć krajowych wykonawców. 1 czerwca na festiwalu pojawi się polski raper , producent i kompozytor O.S.T.R. czyli Adam Andrzej Ostrowski, czterokrotny laureat Nagrody Fryderyka oraz Ralph Kaminski, którego popularność ciągle wzrasta  od momentu debiutu swojego albumu „MORZE” w 2016 roku.

Z piosenką „New Rules” oraz innymi hitami zobaczymy Dua Lipa. To był zdecydowanie jej rok, jej debiutancki album przyniósł jej wiele nagród w tym NME Award dla Najlepszej nowej artystki.

 

Kolejnym brytyjskim  wykonawcą będzie Sam Smith, twórca takich utworów jak „Stay With Me” czy „Lay Me Down”.

 

Sobota zapowiada się równie obiecująco co pierwszy dzień festiwalu. Na scenie pojawi się Florence+ The Machine, a więc widownia będzie miała okazję do wysłuchania na żywo nowych utworów jak „Hunger” i „Sky Full Of Song” czy też uznanych w świecie muzyki piosenek jak „Shake It Out” lub „Dog Days Are Over”.

 
 

Ważna uwagi postacią będzie również Tyler, The Creator amerykański raper, którego występy life robią ogromne wrażenie na słuchaczach.

Pojawi się również szwedzki duet AXWELL & INGROSSO specjalizujący się w muzyce elektronicznej. Najgłośniejszy Polski muzyk ostatnich miesięcy również zaprezentuje się podczas Orange Warsaw Festival. Oczywiście to nie kto inny tylko Taco Hemingway.

 

Oczywiście podczas tych dwóch dni na scenie pojawi się o wiele więcej artystów min:  Mela Koteluk, The Dumplings, LCD Soundsystem i wiele innych.

Jeśli jeszcze nie kupiliście biletów, musicie się śpieszyć ponieważ zostały tylko pojedyncze wejściówki.

POLECANE RADIA