Doda w nowym teledysku pokazuje co działo się podczas jej ślubu w Hiszpanii

Magdalena Możdżonek
09.05.2018 11:58
Doda nagrała teledysk w dniu ślubu

Doda nagrała teledysk w dniu ślubu (Screen Youtube.com/TheDodaTV)

Doda po raz kolejny w tym roku zaskoczyła swoich fanów. Pierwszy raz zrobiła to 14 kwietnia publikując na Instagramie zdjęcie zaobrączkowanych dłoni. Tym razem pochwaliła się sowim najnowszym teledyskiem "Miłość na etat".

Para ponad rok kryła się w mediach ze swoimi uczuciami. Ślub w malowniczej Hiszpanii był sporym zaskoczeniem tym bardziej, że nikt w show biznesie nie wiedział o zaręczynach Doroty i Emila.

Utwór „Miłość na etat” pochodzi z ostatniego albumu zespołu Vergin  - „Choni”. Teledysk przedstawia przygotowania do ślubu oraz samą uroczystość. Klip zawiera wątki wyreżyserowane na potrzebę teledysku, ale również przedstawia prywatne ujęcia z wesela młodej pary.

 

Bez dwóch zdań tę piosenkę wokalistka zadedykował swojej drugiej połówce. Na końcu teledysku, Doda podziękowała ukochanemu słowami: „Z wyrazami miłości dla mojego męża”

Wokalistka podkreśliła to również w poście na Instagramie:

Do puenty – nietypowa żona, więc i nietypowy prezent ślubny :) Ponieważ muzyka to moja druga miłość, dedykujemy Ci Kochany ten utwór i film, w którego montażu uczestniczyłam, na pamiątkę najpiękniejszego dnia w Naszym życiu :) 

POLECANE RADIA