Eurowizja: ekipa gotowa do wyjazdu

Magdalena Możdżonek
25.04.2018 15:22
Gromee i Lukas Meijer podczas finału polskich eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji

Gromee i Lukas Meijer podczas finału polskich eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji (https://www.instagram.com/gromeeofficial/?hl=pl)

W polskich preselekcjach na scenie było obecnych 5 osób. Jak wiemy eurowizyjne przepisy przewidują maksymalnie 6 przedstawicieli na estradzie. Komu przypadł zaszczyt wzięcia udziału w Eurowizji?

3 marca w gmachu TVP naszemu duetowi na scenie towarzyszyły dwie chórzystki : Lena Romul oraz Sara Chmiel (Sara Chmiel- Gromala: żona Gromeego). Piątą osobą był gitarzysta zespołu No Sleep For Lucy, Christan Rabb.

W składzie, który już w przyszłym tygodniu poleci do Lizbony, zaszły kosmetyczne zmiany. Grono męskie pozostaje bez zmian. Natomiast wśród pań, Lenę Romul zastąpi współautorka piosenki „Light Me Up”Mahan Moin.

 

Ostatnią osobą, która dołączyła do składu, jest Kasia Dereń.

Utalentowana 33 letnia wokalistka często współpracowała z takimi gwiazdami jak: Natalia Kukulska, Edyta Górniak czy Andrzej Piaseczny. Na początku kwietnia ukazał się debiutancki singiel Kasi - „Just a Few Words”.

 

Przypomnijmy, że Kasia brała udział w drugiej edycji programu The Voice Of Poland, gdzie pod skrzydłami Thomsona i Barona, dotarła do półfinału.

Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji wystąpi w drugim półfinale, który odbędzie się 10 maja w Lizbonie. Miejmy nadzieję, że piosenka spodoba się publiczności i nasza ekipa znajdzie się w pierwszej dziesiątce premiowanej awansem do finału.

POLECANE RADIA