Carpool Karaoke w doborowym towarzystwie

Magdalena Możdżonek
25.04.2018 12:41
Christina Aguilera

Christina Aguilera (materiały prasowe)

Nowy sezon The Late Late Show with James Corden i nowe gwizdy w Carpool Karaoke. Tym razem po ulicach Los Angeles wraz z gospodarzem programu jeździła Christina Aguilera. Kto jeszcze pojawił się w aucie?

Carpool Karaoke to jeden z segmentów programu The Late Late Show,  którego prowadzącym jest znany komik, aktor i piosenkarza James Corden. W przeszłości w samochodzie gościły takie gwiazdy jak Justinn Bieber, Ed Sheeran, Adele, Sia, Selena Gomez, czy Bruno Mars.

W tej edycji pierwszym gościem była Christina Aguilera. Prócz śpiewania największych hitów wokalistki nie obyło się bez plotek. Gospodarz programu poruszył chociażby temat Mickey Mouse Club. Jeśli chodzi o partie wokalne solistki, Corden spytał jak udaje się jej zrobić taką chrypkę, która ewidentnie wyróżnia ją na tle innych wokalistek. Christina niestety nie potrafiła tego wyjaśnić jednak pokazała próbkę swoich umiejętności, którą możecie zobaczyć tutaj:

 

Niespodziewanie w samochodzie pojawiła się Melissa McCarthy. Aktorka znana ze swojego komediowego talentu, popisała się sowim wokalem. Wraz z Jamesem naśladowała Christinę co wychodziło raz lepiej raz gorzej. W tej części programu Aguilera zaprezentowała skalę swojego głosu.

POLECANE RADIA