Ariana Grande powraca z nowym utworem

Magdalena Możdżonek
18.04.2018 13:29
Ariana Grande

Ariana Grande (fot. instagram/ @arianagrande)

Wokalistka od dłuższego czasu nie udzielał się w mediach. Ostatni post na portalu społecznościowym, Ariana zamieściła 1 stycznia 2018 roku. Po ponad trzech miesiącach przerwy na swoim Twitterze zamieściła 3 posty. Podobny wpis pojawił się również na Instagramie. Co napisała? Czy tym wpisem zapowiada swój nowy album?

Ariana Grande opublikowała wskazówkę na Twitterze dotyczącą jej nowego singla. Pierwszym twettem była niebieska kropelka, w kolejnej wiadomości napisał „missed you", co w wolnym znaczeniu oznacza „tęsknie  za Tobą ”. W ostatnim poście wokalistka napisała do góry nogami zdanie „No Tears Left To Cry” wraz z datą 4.20.

Nowy singiel oznaczałby pierwszy nowy materiał gwiazdy od czasu ataków terrorystycznych w Manchesterze. Po zamachu samobójczym na swoim koncercie Manchester Arena w zeszłym roku, Ariana Grande zorganizowała koncert charytatywny One Love Manchester, zbierając 2 miliony funtów na cele charytatywne. Została później honorowym obywatelem miasta.

Ariana szykuje niespodziankę dla swoich fanów, jednak jej wielbiciele muszą wytrzymać do piątku, ponieważ wtedy przypada data jaką wokalistka podała w poście.

POLECANE RADIA