Reakcja Adele na występ Beyonce

Magdalena Możdżonek
16.04.2018 11:00
Beyonce podczas występu na Coachelli

Beyonce podczas występu na Coachelli (www.instagram.com/beyonce)

O tym, że Adele jest wielką fanką Beyonce wiedzieliśmy to już dawno. Brytyjka udowodniła to chociażby podczas zeszłorocznego rozdania nagród Grammy, kiedy przełamała statuetkę, otrzymaną za album "25" i połowę tej nagrody oddała Beyonce.

Tym razem Adele pokazała, jak emocjonalnie przeżyła występ swojej idolki na Coachella 2018. Piosenkarka na swoim Instagramie zamieściła filmiki, w których między innymi tańczy z trąbka.

Nic dziwnego, że Adele zachwyciła się tym, co zaprezentowała jej koleżanka po fachu. Mówiło się już od dawna, że Beyonce wraz ze swoimi tancerzami rzetelnie przygotowuje się do tego wydarzenia jak i całej trasy koncertowej. Aby jej występy były perfekcyjne, Amerykanka wraz z całym zespołem ćwiczyła nawet po 11 godzin dziennie. Wydaje się to dość absurdalne ale po tym co zaprezentowała nam na scenie podczas Coachella 2018, śmiało możemy powiedzieć, że próby nie poszły na marne.

 

Przypomnijmy, że Beyonce w ramach swojej trasy koncertowej „On The Run II”, wystąpi w stolicy naszego kraju już 30 czerwca. Na scenie zobaczymy również jej męża Jay-Z.

POLECANE RADIA