Anne - Marie w Polsce

Magdalena Możdżonek
11.04.2018 14:23
Anne - Marie

Anne - Marie (https://web.facebook.com/iamannemarie/)

Brytyjka po raz kolejny odwiedzi nasz kraj. Wokalistka obecnie promuje swój debiutancki album - Speak Your Mind, który trafi do sprzedaży już 27 kwietnia 2018 roku. Na płycie, znajdą się dobrze nam znane utwory takie jak: "Alarm", "Ciao Adios" oraz jej najnowszy singiel "Friends".
 

W 2016 roku zespół Clean Bandit, wydał swój najnowszy utwór „Rockabey”. W projekt zaangażowani byli Sean Paul i Anne Marie, której przypadły główne partie wokalne. Piosenka z blisko 2 miliardami odsłon na You Tube, podbiła listy przebojów w całej Europie.

 

14 kwietnia Anne- Marie wystąpi w Warszawskim klubie Stodoła. Ostatnie bilety wciąż są dostępne, więc jeśli chcecie usłyszeć na żywo, co potrafi wokalistka, musicie się pospieszyć.

Przypomnijmy, że Anne Maria była specjalnym gościem w The Voice of Poland VII, podczas pierwszego odcinka na żywo. Zaśpiewała wówczas piosenkę „Alarm”.

 

To nie jedyna wizyta Anne w Polsce w tym roku. Będziemy mogli usłyszeć ją w sierpniu na Stadionie Narodowy w Warszawie, podczas koncertu Eda Sheerana. Jest ona specjalnym gościem wokalisty w czasie jego trasy koncertowej po Europie.

POLECANE RADIA