Eurowizyjne przygotowania trwają

Magdalena Możdżonek
11.04.2018 11:45
Red Carpet Israel Calling 2018

Red Carpet Israel Calling 2018 (https://web.facebook.com/IsraelCalling/)

Do finałowej gali Eurowizji został już tylko miesiąc. Nasz reprezentant Gromee i Lukas w ubiegłym tygodniu uczestniczyli w London Eurovision Party. Z kolei 7 kwietnia, kilu wykonawców gościło na imprezie w Moskwie. Dużo kontrowersji pozostawił występ Rosjanki. Jej wykonanie było dalekie od perfekcji.

Wczoraj w Izraelu a dokładniej w Tel – Awiwie odbyła się 4 z 6 zaplanowanych w tym roku koncertów promocyjnych. Na oficjalnym profilu Israel Colling na  Fcebooku, odbyła się transmisja na żywo z tego koncertu, którą śledziło od 3,5 do nawet 6 tysięcy internautów.

Naszego reprezentanta niestety zabrakło na tej imprezie. Głównym powodem jego nieobecności, były przygotowania do wyjazdu do Portugalii. Gromee będzie nakręcał tam swoja pocztówkę, którą będziemy mogli podziwiać podczas drugiego półfinału 10 maja w Lizbonie.

W Tel – Awiwie  zaprezentowało się 25 uczestników. Na scenie po raz pierwszy na żywo wystąpiła Netta z utworem „Toy”.

 

Według bukmacherów, jest ona główna faworytką do wygrania całego festiwalu. W tegorocznym zestawieniu, duże szanse na wygraną mają również: Hiszpania, Czesi, Bułgaria oraz Australia. Jak poradzili sobie w Londynie i Tel - Awiwie? posłuchajcie sami.

 
 
 
 

Przed nami dwie ostatnie imprezy w Amsterdamie oraz w Madrycie. 

Więcej o:

POLECANE RADIA