Niespodzianka na koncercie Malumy w Los Angeles

Magdalena Możdżonek
09.04.2018 16:18
Maluma

Maluma (https://web.facebook.com/MALUMAMUSIK/)

Maluma to jeden z najpopularniejszych muzyków reggeaton - czyli połączenia melodii reggae, hip - hopu oraz rapu. Koncerty 24- latka cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w Ameryce Południowej i Łacińskiej, ale również w Stanach Zjednoczonych. Kolumbijczyk w USA, swój ostatni koncert zagra 20 maja w Orlando.

Maluma w ostatnich latach, stał się rozpoznawalny i doceniony na rynku muzycznym.

Liczby mówią same za siebie. Utwory takie jak: „Corazon” czy „Sin Contrato”, mają odpowiednio ponad 881 i 912 milionów odsłon na You Tube. Jego profil na Instagramie śledzi powyżej 32 milionów ludzi. W tym roku, w przeglądzie Billboard Latin Music Awards jest nominowany, aż w 10 kategoriach. Przypomnijmy że wręczenie nagród tego plebiscytu, odbędzie się już 27 kwietnia w Las Vegas.

W minioną sobotę (7.04.2018) na koncercie w Los Angeles, fani Malumy mogli cieszć się  obecnościa twórcy takich hitów jak: „Livin’ la Vida loca”, „She bangs” czy „Maria”. Oczywiście to nie kto inny, tylko sam Ricky Martin.

Piosenka „Vente Pa Ca” z 2016 roku, którą wspólnie nagrali, przekroczyła ponad miliard wyświetleń na na You Tube.

 

Kolumbijczyk ma już zaplanowaną trasę po Europie. Maluma odwiedzi między innymi Francję, Niemcy czy Włochy. Niewykluczone, że na którymś z koncertów w Hiszpanii, specjalnym gościem może być jego rodaczka - Shakira, która nagrała z nim dwa single: „Chantaje” i „Trap”.

 

POLECANE RADIA