Zayn Malik znów został... blondynem!

Hanna Kowalska
22.03.2018 08:20
Nowy wizerunek Zayna Malika

Nowy wizerunek Zayna Malika (Facebook.com)

Po rozstaniu ze swoją partnerką, modelką Gigi Hadid, były członek popularnej grupy "One Direction" zdecydował się na ponowną, drastyczną zmianę wizerunku.

To nie pierwsze tego typu zaskoczenie jeśli chodzi o wygląd Malika. Już w 2017 roku, w teledysku do piosenki „Pillowtalk”, w którym możemy oglądać go właśnie u boku Gigi Hadid, artysta z dumą prezentował nowy, jaśniejszy kolor włosów.

Gwiazda popu została ostatnio sfotografowana po swojej metamorfozie podczas kręcenia najnowszego teledysku i pracami nad nowym materiałem w Miami na Florydzie. Co ciekawe, Malik zdecydował się zmienić nie tylko kolor włosów, ale także poeksperymentować i po raz kolejny ozdobić swoje ciało. Zdjęcia przedstawiają jego nowy tatuaż na karku z motywem czarnej róży. Artysta jest wielbicielem tego rodzaju sztuki – ma już kilka innych tatuaży.

Być może eksperymenty z nowym wyglądem są emocjonalną reakcją artysty na zerwanie z Hadid, z którą, zdaniem przyjaciół Malika, ten spędzał zbyt dużo czasu. Sam wokalista postanowił oficjalnie potwierdzić wydarzenia z życia osobistego i podzielił się z fanami wzruszającym wpisem:

Gigi i ja stworzyliśmy niesamowicie znaczący, pełny miłości i zabawy związek. Darzę ją wielkim szacunkiem i uwielbiam oraz cenię jako kobietę i przyjaciela. Ona ma tak niesamowitą duszę.
Zobacz także

POLECANE RADIA