Harry Styles biseksualistą?! Nowy utwór "Medicine" daje do myślenia...

Mateusz Mochnaczewski
15.03.2018 11:53
Pokaz Victoria's Secret 2017 w Szanghaju - występ Harry'ego Stylesa

Pokaz Victoria's Secret 2017 w Szanghaju - występ Harry'ego Stylesa (Frazer Harrison / Getty Images for Victoria's Secret)

Fani, którzy wybrali się na koncert byłego członka One Direction w Paryżu, mieli okazję wysłuchać jego dwóch nowych kompozycji. Wnikliwi zauważyli, że jedna z nich, może być kluczem do seksualności Harry'ego, który według nich jest biseksualny.

Podczas koncertu w paryskim AccorHotels Arena, Harry Styles zaskoczył swoich fanów, którzy jako pierwsi mogli usłyszeć jego nowe kawałki. „Anna” i „Medicine” to utwory, który nie tylko przypadły im do gustu, ale także wywołały prawdziwą burzę w internecie. W szczególności chodzi tu o „Medicine”, nazwany przez zwolenników byłego wokalisty One Direction „biseksualnym hymnem”. Bardzo osobistym hymnem...

 

Według fanów muzyka, Harry Styles chciał tym utworem uciąć wszelkie spekulacje, dotyczące jego seksualności, jednocześnie potwierdzając wcześniejsze podejrzenia muzycznego świata. Dowodem na to mają być m.in.: słowa:

The boys and the girls are here, I mess around with them. And I’m okay with it. I’m coming down. I figured out I kinda like it. And when I sleep I’m gonna dream of how you tasted.

co w wolnym tłumaczeniu znaczy:

Są tu chłopaki i dziewczyny. Zabawiamy się razem i wcale mi to nie przeszkadza. Dochodzę do wniosku, że nawet mi się to podoba. Kiedy już zasnę, będę śnił o tym jak smakujesz.

Być może w tej teorii jest jakieś ziarenko prawdy... Jednak musi być ono bardzo małe, gdyż kilka lat temu, twórca hitu „Sign of the Times”, zaprzeczył, jakoby czuł pociąg zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Biseksualny? Ja? Raczej wątpię. Jestem heteroseksualny. - powiedział Styles w wywiadzie udzielonym magazynowi British GQ.

Wygląda więc na to, że Harry Styles chciał tylko wywołać niewielkie zamieszanie, wokół własnej osoby. Istnieje też inna możliwość... Być może teorie o jego biseksualności, są czysto fanowskim wymysłem, a za utworem „Medicine”, kryje się zupełnie inna historia. Jeśli tak, to mamy nadzieję poznać ją jak najszybciej.

Zobacz także

POLECANE RADIA