Siostry Godlewskie sparodiowane po raz kolejny - "Tak to my" wykonane przez Beksy

Zofia Nacewska
06.03.2018 15:04
Kadr z filmu 'KUJONKI - TAK TO MY'

Kadr z filmu 'KUJONKI - TAK TO MY' (https://www.youtube.com/watch?v=hVoLFXI-aJU)

Po opublikowaniu w serwisie YouTube utworu "Tak to my" przez siostry Godlewskie, przez internet przelała się kolejna fala krytyki. W odpowiedzi na twórczość Godlewskich, Ola Nowak i Nadia Długosz z kanału "BEKSY" stworzyły swoją, prześmiewczą wersję piosenki i nazwały ją "KUJONKI - TAK TO MY". W swojej parodii dziewczyny otwarcie kpią z sióstr Godlewskich i dość jasno odnoszą się do ich inteligencji.

Siostry Godlewskie i ich oficjalny muzyczny debiut

Kiedy siostry Godlewskie zadebiutowały ze swoim pierwszym teledyskiem, na ich kanale w serwisie YouTube momentalnie posypały się „łapki w dół”. Internauci byli zdegustowaniu zarówno poziomem wykonania utworu, jak i samym tekstem piosenki „Tak to my”. Najbardziej jednak bulwersował sam teledysk, w którym Godlewskie braki w wokalu starają się nadrobić skąpymi strojami, prężeniem ciał przed kamerą oraz wszechobecną nagością. W efekcie ich klip spotkał się z negatywnymi komentarzami zażenowanych widzów. Nie zabrakło również porównań Godlewskich do Mandaryny i Sexmasterki.

 

„KUJONKI – TAK TO MY” ostro o „SIOSTRY GODLEWSKIE – TAK TO MY”

Po publikacji teledysku przez siostry Godlewskie, ich występ został skomentowany przez wielu polskich youtuberów. Potem przyszedł czas na parodię samego utworu i zachowania Godlewskich. Ola Nowak i Nadia Długosz, czyli słynne Beksy dograły wszystko do perfekcji. Po pierwsze do kręcenia swojego prześmiewczego klipu wybrały miejsce bardzo podobne to tego, które wynajęły Małgorzata i Esmeralda Godlewskie. W swoim nagraniu Beksy wcieliły się stereotypowe, wzorowe uczennice i dlatego ochrzciły swoje wykonanie – „KUJONKI – TAK TO MY”. Żeby brzmieć jak siostry Godlewskie, głosy dziewczyn zostały specjalnie przerobione. Wszystkiemu towarzyszy niebieskie i różowe światło jakby wyjęte z oryginalnego wykonania.

W parodii „SIOSTRY GODLEWSKIE – TAK TO MY”, Beksy przerobiły tak naprawdę każdą znaną nam z oryginału scenę. Całość Ola Nowak i Nadia Długosz podsumowują w ostatnich słowach: „Nie uczysz się? Skończysz jak Godlewskie!”. Wtedy pojawia się znana nam z pierwowzoru postać hejtera. Tym razem jednak nie zaciska pięści, tylko słysząc słowa Beks sięga po książki.

 

W dniu publikacji „KUJONKI – TAK TO MY” osiągnęła ponad 500 tysięcy odsłon i pną się w górę.  Widzowie są zachwyceni, pod klipem Beks posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Internauci chwalili Olę Nowak i Nadię Długosz między innymi za pomysł, a także mimo prób fałszu w stylu Godlewskich także za wokale. Komentujący zgodzili się również w tym, że wykonanie i piosenka Beks zostawiło daleko za sobą „Tak to my” śpiewane przez siostry Godlewskie.

Kanał „BEKSY” istnieje od października 2016 r. i w tym momencie w serwisie YouTube mają ponad 1 300 000 subskrybujących. Ola Nowak i Nadia Długosz słyną ze swojego poczucia humoru, ciętych języków i dużej dozy dystansu do siebie.

Zobacz także

POLECANE RADIA