Agnieszka Chylińska i jej nowa, zaskakująca fryzura

Zofia Nacewska
27.02.2018 16:37
Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska (JAN RUSEK)

Piosenkarka Angieszka Chylińska słynie z kontrowersyjnych stylizacji. Artystka lubi zaskakiwać swoich fanów kolejnymi zmianami wizerunku. Tak jest i teraz. Na swoim profilu na Facebooku, gwiazda polskiej sceny muzycznej zamieściła zdjęcie w nowej fryzurze nawiązującej stylem do lat 80'.

Agnieszka Chylińska – polska „Królowa łez” w fryzurze w styli vintage

Na zdjęciach wrzuconych do mediów społecznościowych możemy zobaczyć Agnieszkę Chylińską z długimi, czarnymi puklami, które kontrastują z jej zwykłą krótko ostrzyżoną, nowoczesną fryzurą. Jak głoszą podpisy pod postami Chylińskiej, nowy wizerunek to prawdziwie „back to 80’” (ang. „powrót do lat 80’”). Dodatkowo artystka w nowej stylizacji postawiła zdecydowanie na naturalność. Na zdjęciu jest delikatnie umalowana, a jej twarz zdobią jedynie proste okulary w drucianej oprawce.

Długie włosy polskiej piosenkarki to najprawdopodobniej dobrze dobrana peruka. Powstaje jednak pytanie, czy zdjęcia są zapowiedzią prawdziwych zmian w wyglądzie Agnieszki Chylińskiej, a może mają zwiastować jakiś nowy, muzyczny projekt gwiazdy?

Jak komentują fani na profilu Agnieszka Chylińska Instagram i na jej profilu na Facebooku, piosenkarka jest nie do poznania, ale jej nowy image został przyjęty pozytywnie przez komentujących. W końcu jak sami piszą, Chylińska jest prawdziwą „kobietą kameleonem” i można się po niej spodziewać niespodziewanego.

Agnieszka Chylińska i trasa „Forever Child”

Od stycznia 2018 r. Agnieszka Chylińska wyruszyła z nową trasą po Polsce. Jak dotąd odwiedziła Krynicę Zdrój. Najbliższe zaplanowane koncerty będą miały miejsce za granicą na Wyspach Brytyjskich, a dokładniej w: Londynie, Dublinie i Leicester. Potem Chylińskiej będzie można posłuchać między innymi w: Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Cała trasa zakończy się pod koniec lipca w Sopocie. Nazwa tego muzycznego przedsięwzięcia - „Forever Child” nawiązuje do tytułu drugiego studyjnego albumu, który wdała Agnieszka Chylińska. „Królowa Łez” zdobyła za ten krążek potrójną platynę w grudniu zeszłego roku.

Zobacz także

POLECANE RADIA