To już pewne. The Rolling Stones potwierdzili koncert w Polsce!

Mateusz Mochnaczewski
26.02.2018 16:05
The Rolling Stones 'Stones - No Filter'

The Rolling Stones 'Stones - No Filter' (www.facebook.com/pg/therollingstones/photos)

Legendarna brytyjska kapela wystąpi 8 lipca, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to czwarta wizyta The Rolling Stones w naszym kraju.

Mamy to! Na dość krótkiej liście miast, które The Rolling Stones odwiedzą w ramach trasy „Stones - No Filter”, znalazła się Warszawa. Ku wielkiej uciesze fanów kapeli w naszym kraju, już w lipcu będą oni mogli zobaczyć Micka Jaggera, Keitha Richardsa, Ronniego Wooda i Charlie Wattsa na żywo w akcji. Polska będzie ostatnim przystankiem grupy, podczas jej krótkiego tournée, w trakcie którego odwiedzi 11 europejskich miast. Mamy zatem dość sporo szczęścia.

 

The Rolling Stones – koncerty w Polsce

W trakcie blisko 60- letniej kariery, The Rolling Stones trzykrotnie grali w Polsce. Po raz pierwszy zawitali do nas w 1967 roku. Wtedy to, na specjalne życzenie swoich wnuczek, ściągnął ich do nas Władysław Gomułka. Brytyjczycy zagrali dwukrotnie w Sali Kongresowej, a zamiast honorarium, przyjęli ponoć wagony wódki. Na kolejny koncert legend rocka, polscy fani musieli czekać ponad 30 lat! W 1998 roku, Stonesi zagrali w Chorzowie, w ramach trasy promującej krążek „Bridges To Babylon”. Po raz ostatni Panowie odwiedzili nas 11 lat temu. Wtedy areną ich show, stał się warszawski Tor Wyścigów Konnych Służewiec.

The Rolling Stones w Polsce 2018 – ceny biletów

W przedsprzedaży, bilety będzie można nabyć już 1 marca, o godzinie 10:00, za pośrednictwem serwisu eventim.pl. Dzień późnią trafią one do otwartej sprzedaży. Ich ceny będą wahać się od 395 złotych, do aż 1950. Bilety na koncert The Rolling Stones nie będą imienne, tylko na okaziciela.

Zobacz także

POLECANE RADIA