Lorde ma dość porad odnośnie jej problemu z trądzikiem

Zofia Nacewska
20.02.2018 15:33
Lorde

Lorde (https://www.instagram.com/lordemusic/)

Zdobywczyni Grammy - 21- letnia piosenkarka Lorde zmaga się z wypryskami na twarzy. Jednak nie chce rad jak się ich pozbyć. Jak przyznaje sama artystka najbardziej męczą ją kolejne, bezsensowne rady, które mają pomóc jej w zwalczenie problemu jakim jest trądzik młodzieńczy.

Autorka „Hard feeling” – Lorde ostro o denerwujących ją poradach

W ostatni weekend nowozelandzka artystka, poprzez Instagram Stories, zakomunikowała światu co myśli o płynących ze świata poradach dobrych dusz, które mają rozwiązać jej problemy ze skórą. Jak sama powiedziała:

Wiecie co jest do bani? Kiedy masz młodzieńczy trądzik przez lata i lata, używałaś leków, próbowałaś wszystkiego, ale ludzie wciąż powtarzają ci takie rzeczy jak: „Wiesz co mi pomogło? Nawadnianie!”, „Robienie maski z miodu, jogurtu i awokado.”, „Wszystko czego potrzebujesz to kupić morelowy peeling!”, „Olej kokosowy – sekretem jest olej kokosowy”.

Piosenkarka rozumie jakim problemem jest trądzik młodzieńczy i stara się wesprzeć swoich fanów

Lorde denerwują komentarze i porady dobrych duszyczek, a zwłaszcza twierdzenie, że jej problem z trądzikiem wynika z braku higieny skóry twarzy. Według Lorde, trądzik to pop prostu „genetyczna klątwa”, a jej wypryski nie mają nic wspólnego z myciem czy niemyciem przez nią twarzy. Na koniec swojej wypowiedzi młoda wokalistka podsumowała, że ci, którzy tak jak ona cierpią z powodu młodzieńczego trądziku, nie są skazani na zawsze. Dodała również:

Rozumiem wasz ból. Poradzimy sobie z tym. Na pewno. Obiecuję to wam.

Artystka już wcześniej komentowała swoje problemy ze skórą, ale nigdy tak bezpośrednio. Jak zauważa autorka „Hard feeling”Lorde, trądzik to w dużej mierze rzecz genów, od których trudno nam uciec, a porady ludzi wokół częściej wytrącają nas z równowagi, niż naprawdę pomagają. Według Lorde, trądzik to sprawa indywidualna i nie ma jednej, uniwersalnej recepty na pozbycie się go. A poprzez swoje wystąpienie, wokalistka chciała okazać wsparcie tym wszystkim, którzy podobnie do niej zmagają się z wypryskami na twarzy.

Poniżej można zobaczyć całą wypowiedź Lorde, którą dodała na Instagram Stories.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA