Liam Payne i Cheryl Cole rozstają się? Wokalista jest już po naradzie z prawnikami

Mateusz Mochnaczewski
19.02.2018 13:58
Liam Payne i Cheryl Cole

Liam Payne i Cheryl Cole (www.instagram.com/liampayne/)

Niezalegalizowany związek dwojga brytyjskich artystów, właśnie dobiega końca... Jak podają zagraniczne media, były członek One Direction, nie chce rozstania, ale jest przygotowany na każdą ewentualność.

Solowa kariera byłego członka One Direction, niszczy jego związek z Cheryl Cole

Cheryl Cole i Liam Payne, poznali się na planie brytyjskiego X Factora w 2008 roku. Jednak zanim między dwojgiem muzyków zaiskrzyło, musiało minąć aż 8 lat. Parą zostali oficjalnie w 2016 roku, a już rok później, doczekali się pierwszego dziecka. Niestety wraz z odejściem Liama z One Direction i rozpoczęciem solowej kariery, pojawiły się pierwsze problemy w ich związku...

Głównym problemem jest to, że Liam jest często poza domem. Oczywiście Cheryl rozumie, że jej partner musi ciężko pracować na swój sukces, co wiąże się z jego nieobecnością. Jednak jest jej bardzo ciężko. Ten związek wisi na włosku. Oboje są już bardzo zmęczeni. - możemy przeczytać na stronie dailymail.com.

Mimo kryzysu, para w dalszym ciągu ma nadzieję, że uda im się dojść do porozumienia i naprawić związek. Niezależnie od tego, Liam zdecydował się zasięgnąć opinii prawników, w kwestii ewentualnego podziału majątku.

Liam Payne i Rita Ora promują „Nowe oblicze Greya” utworem „For You”

„Nowe oblicze Greya” to trzecia, i zarazem ostatnia, część ekranizacji światowego bestselleru autorstwa E.L. James. Tym razem do promocji filmu, o przygodach Christiana Greya i Anastasii Steele, wybrano utwór „For You”, za którym stoją Liam Payne i Rita Ora.

 

Tuż po premierze ich wspólnego dzieła, w zagranicznych mediach pojawiły się plotki, o rzekomym „zacieśnieniu więzi” między wokalistami. Oczywiście był to zapewne zabieg, mający na celu zrobienie jeszcze większego szumu wokół filmu, jednak plotka ta, nie spodobała się Cheryl Cole.

Cheryl cieszy się, że solowa kariera Liama się rozkręca. Jednak jest zła, z powodu plotek, które pojawiają się wokół jej partnera. - możemy przeczytać na stronie heatworld.com.

Cóż... Musimy przyznać, że mamy złe przeczucia. Wierzymy jednak, że Liam i Cheryl w końcu znajdą wspólny język i wypracują kompromis, dzięki któremu przetrwają trudne chwile i utrą nosa wszystkim tym, którzy nie dawali ich związkowi większych szans.

Zobacz także

POLECANE RADIA