Christina Aguilera całkiem naga. Piosenkarka opublikowała właśnie nowe zdjęcia na Instagramie

Sandra Zakrzewska
19.02.2018 12:00
Christina Aguilera

Christina Aguilera (Instagram/xtina)

Christina Aguilera opublikowała w sieci kontrowersyjne zdjęcia. Wokalistka pozuje nago w wannie, a nowa sesja gwiazdy podbija internet.

Christina Aguilera i początek kariery

Nie da się ukryć, że Christina Aguilera szczyt swojej popularności raczej ma już za sobą. 37-letnia amerykańska piosenkarka w czasie swojej największej sławy zgarnęła aż 6 nagród Grammy, a jej pierwsza płyta „Christina Aguilera” sprzedała się w nakładzie prawie 18 milionów egzemplarzy na całym świecie. Medialna rywalizacja Christiny Aguilery z nie mniej popularną wówczas Britney Spears rozbudzała emocje fanów nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Karierę popularnej Xtiny złamały jednak problemy w związku. Choć Christina Aguilera powróciła do śpiewania, nie udało się jej powtórzyć sukcesów z początku kariery. Mimo to wydawała kilka naprawdę udanych singli takich jak chociażby Hurt”.

 

Christina Aguilera walczy o zainteresowanie mediów

Popularna w latach dziewięćdziesiątych artystka dalej stara się walczyć o zainteresowanie mediów. Jednak coraz częściej robi to nie poprzez wypuszczanie hitów takich jak „Hurt” czy „Candyman”, a niestety poprzez częstą obecność w serwisach plotkarskich. Dowodem na to jest ostatnia sesja, którą możemy oglądać na jej oficjalnym profilu w serwisie Instagram. Christina Aguilera do zdjęć pozuje w wannie kompletnie nago, a to co powinno zostać zasłonięte przykrywa piana.

Obserwatorzy profilu Christiny Aguilery musieli być bardzo zaskoczeni nie tylko odważną formą zdjęć, ale przede wszystkim spektakularną metamorfozą artystki. W końcu jeszcze nie tak dawno temu Christina Aguilera walczyła ze znaczącą nadwagą, a teraz bez skrępowania pokazuję swoje ciało na Instagramie.

Zobacz także

POLECANE RADIA