Fan Red Hot Chili Peppers kupił bilet na koncert swoich idoli. Nie uwierzycie gdzie się znalazł?!

Sandra Zakrzewska
19.02.2018 10:00
Red Hot Chili Peppers

Red Hot Chili Peppers (Przemysław Kokot)

Ta historia jest ostrzeżeniem dla wszystkich lubiących zakupy w internecie. Czytajcie uważnie oferty, aby nie powtórzyć losu pewnej brytyjskiej pary.

Niejaki Duncan Robb to ogromny fan Red Hot Chili Peppers, dlatego kiedy zobaczył, że zespół wystąpi niebawem w Belfaście w Irlandii Północnej, niezwłocznie kupił bilety w ramach prezentu na walentynki dla siebie i swojej dziewczyny. Cena była kusząca albowiem bilet kosztował zaledwie 30 funtów, co nie jest zbyt częste w wypadku takich kapel jak Red Hot Chili Peppers. Duncan Robb ucieszył się, że trafił na wyjątkową okazję i za tak niewielkie pieniądze zobaczy jak na scenie szaleje Anthony Kiedis.

Bilet na koncert Red Hot Chili Peppers walentynkowym nieporozumieniem

Walentynkowy prezent, czyli bilet na występ planowany na 10 lutego 2018 dotarł pocztą miesiąc później. Para wciąż nie podejrzewała co może się wydarzyć. Duncan opowiedział swoją dramatyczną historię magazynowi „Storyful”:

 W środę moja dziewczyna chciała sprawdzić, kto będzie supportem, ale nie mogła znaleźć niczego na temat koncertu Red Hot Chili Peppers w Belfaście.


Duncan Robb zerknął więc na bilet i odkrył, że to wejściówka na koncert… Red Hot Chilli Pipers, czyli słynnego szkockiego zespołu dudziarzy, który ma w repertuarze wiele rockowych coverów, m.in. Queen, Coldplay, AC/DC i Deep Purple.

Red Hot Chili Pipers - kim właściwie są?

Red Hot Chili Pipers to szkocki zespół wykonujący muzykę celtycką. Kapela tworzy nowe brzmienia w oparciu o muzykę funk. Artyści chętnie sięgają po instrumenty dęte i perkusyjne, a w swojej twórczości wykorzystują solówki innych muzyków. Zespół Red Hot Chili Pipers na swoim koncie ma cztery albumy. Ich debiutancka płyta „The Red Hot Chili Pipers” z 2005 roku trafiła na brytyjską listę przebojów. Ich ostatni album to pochodząca z 2010 roku płyta „Music for the Kilted Generation”.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA