Super Bowl 2018! Kto wystąpi w tym roku?!

Małgorzata Sawa
02.02.2018 13:50
Justin Timberlake

Justin Timberlake (www.facebook.com/justintimberlake/photos)

Na ten dzień przez cały rok czeka wielu Amerykanów. Super Bowl to jedna z najważniejszych imprez w Stanach Zjednoczonych. Jakie gwiazdy w tym roku zachwycą podczas święta futbolu amerykańskiego?!

Muzyka, sport i niezapomniane emocje - to będzie dzień, którego widzowie nie zapomną tak szybko. Super Bowl to dla Amerykanów wydarzenie, które urosło już do rangi święta narodowego. W tym roku główną gwiazdą muzyczną będzie Justin Timberlake. Dziś słynny artysta zaprezentował światu swój kolejny album - krążek "Man Of The Woods''. Dodatkowo, zaszczyt zaśpiewania hymnu przed tak ogromną publicznością spadł w tym roku na jedną z najbardziej znanych amerykańskich piosenkarek - Pink. Wokalistka pod koniec 2017 roku wydała swój najnowszy album zatytułowany ''Beautiful Trauma''. Początek show już 4 lutego! Czy  występy Justina Timberlake'a i Pink zdobędą serca amerykańskich kibiców?!

Justin Timberlake - czym zaskoczy Stany Zjednoczone?!

Dla Justina występ podczas Super Bowl nie będzie debiutem. Media przypominają o jego niezapomnianym show z 2004 roku, podczas którego towarzyszyła mu Janet Jackson. Ich wspólny duet przeszedł już do historii jako #nipplegate, ponieważ w trakcie występu Justin Timberlake  odsłonił sutek Janet Jackson przed całą publicznością. Czy w tym roku znany gwiazdor również czymś zaszokuje widzów?!

 

Niedawno Tmberlake wziął udział w specjalnej konferencji prasowej w Minneapolis. Piosenkarz zdradził co nieco na temat swojego programu artystycznego, jaki przygotował na Super Bowl 2018. Jak się okazało, Justin nie zaprosił żadnych znanych artystów w roli gości specjalnych. Być może chce uniknąć podobnej wpadki, jaka przydarzyła mu się poprzednio podczas występu na scenie Super Bowl... W trakcie tegorocznego show wokalista wystąpi w towarzystwie swojego zespołu, Tennessee Kid.

To są właśnie moi goście specjalni. Jestem podekscytowany, że pojawię się w tym roku na scenie. To będzie bardzo przyjemne. Pokażę kilka rzeczy, które jeszcze nigdy nie były przedstawione na Half Time! [...] To moment, w którym masz okazję połączyć ze sobą tak wiele osób w czymś, co jest według mnie najwyższą formą sztuki, czyli w muzyce. Było mnóstwo etosu i inspiracji w tworzeniu listy i rozważaniu, jak efekty mogą to wszystko połączyć” - zapowiadał Justin Timberlake

Poza tym, Justin zdradził, że podczas Super Bowl 2018 zaśpiewa jeden ze swoich największych hitów - czyli kawałek zatytułowany ''Can’t Stop The Feeling''. Ciekawe, jakie utwory z najnowszej płyty artysta zaprezentuje na scenie Super Bowl?!

 

Pink - czy będzie lepsza od Lady Gagi?!

W 2016 roku to właśnie Lady Gaga zaskoczyła wiele osób swoim niezwykłym występem na Super Bowl, artystka zaśpiewała wtedy hymn narodowy. To rzeczywiście było wspaniałe wykonanie! Gratulacji nie szczędziły nawet same koleżanki z branży muzycznej.

Gratulacje, Lady Gaga! To było niesamowite! Powaliło mnie! - podkreślała Rita Ora
Chciałam skakać w powietrze! Brawo Gaga! - napisała Katy Perry
 

Pink, a właściwie Alecia Beth Moore to jedna z najpopularniejszych amerykańskich wokalistek. Na początku swojej kariery wzorowała się, m.in. na Madonnie oraz Janet Jackson. Artystka sprzedała na całym świecie ponad 110 milionów płyt. Jej debiutancki krążek zatytułowany ''Can't Take Me Home'' ukazał się  4 kwietnia 2000 roku. Płytę promował m.in. singiel ''There You Go''. Piosenkarka jest członkinią organizacji walczącej o prawa zwierząt - PETA. Jest związana z zawodnikiem freestyle'u motocrossowego, Careyem Hartem. Para ma dwoje dzieci, córeczkę, Willow Sage Hart oraz syna o imieniu Jameson. W 2017 roku Pink wydała swój najnowszy album zatytułowany ''Beautiful Trauma''. W teledysku do piosenki (o takiej samej nazwie) razem z Pink wystąpił znany z udziału w filmach, tj. ''Step Up'' czy ''Magic Mike'', aktor, Channing Tatum.

 

Czy uważacie, że Justin i Pink to odpowiednie gwiazdy do tego, by wystąpić na tak ważnym wydarzeniu, jakim jest Super Bowl?!

Zobacz także

POLECANE RADIA