Zatańczyli do hitu Eda Sheerana. Niezwykła studniówka w Białej Podlaskiej!

Małgorzata Sawa
01.02.2018 14:22
Ed Sheeran

Ed Sheeran (Ed Sheeran, fot. entertainment)

To nagranie stało się już hitem internetu. Uczniowie IV LO w Białej Podlaskiej zatańczyli walca do utworu ''Perfect", który należy do znanego brytyjskiego artysty, Eda Sheerana. Zobacz, jaką choreografię przygotowali maturzyści!

Zazwyczaj podczas bali maturalnych uczniowie tańczą poloneza... Ale maturzyści z IV LO w Białej Podlaskiej postawili tym razem na walca. Efekty miesięcznych ćwiczeń w wydaniu młodzieży z Białej Podlaskiej jest naprawdę imponujący. Ten dzień z pewnością pozostanie w ich pamięci na długie lata! Sprawdźcie, jak uczniowie zatańczyli do hitu jednego z najsłynniejszych artystów!

 

Biała Podlaska. Internet pokochał ich studniówkę!

Taniec uczniów z Białej Podlaskiej już od kilku dni podbija internet! Wyświetlenia na YouTube rosną w mgnieniu oka, a internauci nie szczędzą komentarzy pomysłowym licealistom:

Wspaniałe, oprócz pięknej piosenki i tańca jest to, że panny mają długie sukienki w tym samym kolorze!! Żadnych mini czerwonych z cekinami i piórami!! Brawo ściana wschodnia!!! Biała Podlaska jak WIEDEŃ !! [...] wyrazy uznania dla młodzieży, nauczycieli i rodziców!!!
Przepięknie, z ogromną klasą i wdziękiem wykonanie. Wow! Ogromna przyjemność zobaczyć młodzież, która włożyła tyle serca i zaangażowania w tak piękne wykonanie. Patrząc na Was widzę wspaniałych, szlachetnych i mądrych młodych ludzi, którym nie uderzyła woda sodowa do głowy przy wyborze stroju. Bardzo miło się Was ogląda - piszą komentujący

Jak się okazało, licealiści tańczyli również poloneza, ale prezentacja walca w IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej to już tradycja. Autorką choreografii, która zachwyciła internautów jest Aneta Pszczoła - Dołęzka. Studniówka, na której zaprezentowano ten wspaniały taniec, odbyła się w gmachu szkoły. Przygotowania do tego ważnego momentu trwały od kilku tygodni. Uczniowie sami zajęli się kwestiami organizacyjnymi, m.in. dekorowaniem sali.

To musiał być Eda Sheeran!

To, że uczniowie z IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej zatańczyli do tego konkretnego utworu, z pewnością nie jest przypadkiem. Ed Sheeran to jedne z najbardziej znanych brytyjskich wokalistów. Swój debiutancki album wydał w 2014 roku, krążek nosił nazwę ''+''. Muzyk jest znany z utworów takich jak: ''Give Me Love'', ''I See Fire'' oraz ''Shape of You''. Niedawno Sheeran pojawił się gościnnie na płycie słynnego rapera, Eminema. W 2018 roku artysta zagra dwa koncerty w Polsce. Niestety bilety zostały już wyprzedane na obydwa wydarzenia. W marcu 2017 roku Sheeran zaprezentował płytę zatytułowaną ''÷''. Najnowszy  krążek artysty promowały single, takie jak: ''Shape Of You'', ''Catle On The Hill'', ''How Would You Feel (Paean)''  oraz piosenka, do której zatańczyli polscy licealiści, czyli kawałek ''Perfect''.

 

Czy wy też jesteście fanami muzyki Eda Sheerana?!

Zobacz także
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • Gość: Basia

    0

    Muzyka--perfekt, taniec-perfekt, nastrój - perfekt!!!

  • Gość: qbek

    Oceniono 1 raz -1

    Fajnie, że się dzieciakom chciało, ale jak na miesięczne przygotowania, to trochę to nie gra ze sobą jednak. Przepraszam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA