OHO!KOKO! Półfinaliści programu ''Must Be the Music'' wydają płytę!

Małgorzata Sawa
01.02.2018 09:32
OHO!KOKO

OHO!KOKO (Materiały prasowe)

Uczestnicy słynnego show telewizji Polsat, ''Must Be the Music'', zapowiadają swój debiutancki album. Niebawem ukaże się ich płyta zatytułowana "AUDIO''. Pamiętacie jeszcze ten duet z występów w znanym programie?!

OHO!KOKO to polski duet muzyczny, który działa od 2011 roku. Za warstwę tekstową oraz wokal odpowiada Alicja Kruk. Gitarzystą, kompozytorem i producentem jest Marek Szul. Ich twórczość to fuzja popu z mieszanką soulu, elektroniki  oraz rocka.

Duet OHO!KOKO brał udział w znanym talent-show telewizji Polsat. Zespół dotarł do półfinału w IV edycji programu ''Must Be The Music''. Alicja i Marek są również laureatami: Festiwalu Młodych Talentów 2013, Emergenza 2014 oraz FAMA 2015. Duet występował też na międzynarodowych scenach zagranicznych festiwali, mi.in. w Niemczech, Chorwacji oraz na Ukrainie.

 

Ich debiutancki  krążek zatytułowany ''AUDIO'' pojawi się już 2 marca 2018 roku. Na płycie znajdziemy jedenaście zróżnicowanych utworów. Ich warstwa tekstowa oraz muzyczna jest efektem doświadczeń z kilku ostatnich lat. Nowy materiał zaprasza do świata, gdzie z pewnością nie zabraknie wielu zaskakujących i niekonwencjonalnych emocji. Na ich debiutanckim krążku jedną z głównych ról zagra gitara akustyczna, która połączy siły z cyfrową energią efektów basowych. A to wszystko w towarzystwie fenomenalnego głosu wokalistki Alicji Kruk. Jej wokal Elżbieta Zapendowska porównała do Adele, a słynna piosenkarka Kora widziała w jej śpiewaniu podobieństwo do samej Amy Whinehouse. Dodatkowo, przy nagrywaniu płyty brał udział wybitny bębniarza, Tomek ''Nawrot'' Nawrocki.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA