Luis Fonsi: Ona ma najpotężniejszy wokal na świecie! O kim mówi znany wokalista?!

Małgorzata Sawa
01.02.2018 08:16
Luis Fonsi, twórca przeboju 'Despacito'

Luis Fonsi, twórca przeboju 'Despacito' (Fot. Omar Cruz / materiały prasowe)

Ostatnio twórca słynnego ''Despacito'' pochwalił jedną ze znanych wokalistek. Według Fonsiego ta kobieta ma ''najpotężniejszy wokal na świecie''. O kogo chodzi?!

Mimo tego, że jego piosenka zyskała wielu fanów na całym świecie, to nie oznacza, że wokalista nie potrafi docenić talentu innych wykonawców. Ostatnio Luis Fonsi ujawnił, że jest pod wielkim wrażeniem talentu znanej amerykańskiej piosenkarki, Demi Lovato. Wokalista w poprzednim roku współpracował z gwiazdą, wspólnie stworzyli kawałek ''Echame La Culpa''. Jak przyznaje Fonis, Demi Lovato ma według niego ''najpotężniejszy wokal na świecie''.

 
 Była naprawdę podekscytowana śpiewaniem po hiszpańsku. Ona jest niesamowita - dodał słynny piosenkarz.

Ostatnio ulubienica Fonsiego powiedziała w jednym z wywiadów, że marzy o tym, by wrócić również do aktorstwa. Co jeszcze zdradziła młoda gwiazda?!

Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale chcę wrócić do grania. Za jakieś pięć lat, chciałabym też założyć rodzinę. Oczywiście nie wiem, co z tego będzie, bo życie nie układa się według planu... - mówi Lovato

Swoją karierę Demi Lovato zaczynała jako gwiazda w produkcjach Disneya. Na castingu do filmu ''Camp Rock'' wykonała piosenkę Christiny Aguilery, ''Ain’t No Other Man'', dzięki której dostała główną rolę. Lovato wcieliła się wtedy w postać Mitchie Torres, dziewczyny, która marzy o karierze muzycznej. Jej album zatytułowany "Confident" z 2016 roku, dostał nominację do nagrody Grammy w kategorii ''Best Pop Vocal Album''. Poza tym piosenkarka wystąpiła, m.im w: "Glee" oraz "Od zmierzchu do świtu". Słynna piosenkarka ma również na swoim koncie przygodę z dubbingiem, w animacji "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski" użyczyła swojego głosu Smerfetce.

 

W jakiej roli według Was Demi Lovato sprawdziłaby się najlepiej?!

Zobacz także

POLECANE RADIA