Justin Biebier planuje hit z rywalem Luisa Fonsi!  

Kinga Dereniowska
01.02.2018 07:05
Wygląda na to, że za sprawą Justina Biebera, w wakację znowu zapanują hiszpańskie rytmy

Wygląda na to, że za sprawą Justina Biebera, w wakację znowu zapanują hiszpańskie rytmy (https://facebook.com/pg/JustinBieber/photos/)

Justinowi chyba spodobało się promowanie latynoskich gwiazd. Teraz chce jednak wypromować muzycznego rywala Luisa Fonsi. Czy powtórzy międzynarodowy sukces "Despasito"?

Autor piosenki“Love Yourself”razem z Daddy Yankee zremiksował hit Luisa FonsiDespasito”. Piosenka ta stała się wielkim hitem. Ostatnio tak spore zamieszanie na listach przebojów, w języku hiszpańskim narobił chyba przebój „Macarena”.

Brytyjskia gazeta „The Sun” napisała ostatnio, że 23-letni piosenkarz razem z J Balvin oraz Skrillexem przygotowali kolejny hiszpańsko-języczny potencjalny hit. Ma on znaleźć się na płycie Kolumbijczyka, która ma pojawić się w tym roku. Obaj muzycy mają już za sobą pewną współpracę. J Balvin pojawił się w remixie piosenki BiebieraSorry”.  Sam artysta tak wypowiada się o nadchodzącym kawałku:

Mamy wspólną piosenkę, która jeszcze nie wyszła. Myślę, że nastąpi to wkrótce. Nagraliśmy to w tamtym roku.

Despasito” zostało w nominowane do tegorocznych nagród Grammy. Choć nagrody nie zdobyło, Fonsi może mówić o sporym sukcesie, jakim była sama nominacja do tak prestiżowych, muzyczny nagród. J Balvin zapewne liczy na podobny sukces, decydując się na współpracę z Justinem Bieberem.

J Balvin ma pojawić się też na albumie Jennifer Lopez

Zobacz także

POLECANE RADIA