Justyna Steczkowska zachwycona płytą mocno hejtowanej koleżanki

Kinga Dereniowska
01.02.2018 07:22
Justyna Steczkowska wspiera Marinę Łuczenko-Szczęsną. Liczy na duet?

Justyna Steczkowska wspiera Marinę Łuczenko-Szczęsną. Liczy na duet? (https://www.facebook.com/JustynaSteczkowska/photos)

Piosenkarka ostatnio przesłuchała najnowszą płytę Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Co Justyna Steczkowska sądzi o płycie młodszej koleżanki?

Niezrażona komentarzami na temat Łuczenko, Justyna Steczkowska nie tylko przesłuchała najnowszy album Mariny ale swoją opinią, podzieliła się w sieci.

Justyna często też pada ofiarą niepochlebnych opinii na swój temat ze strony niektórych mediów. Czy to dlatego postanowiła wesprzeć publicznie Marinę? Na swoim oficjalnym instagramie artystka opublikowała okładkę płyty „On my way” oraz napisała:

Brawo MaRina!!! To była wielka przyjemność spędzić z Tobą 33 muzyczne minuty. Gratulacje! Powodzenia, utalentowana i piękna kobieto.

Marina bardzo ucieszyła się z komplementów pod swoim adresem. Post Justyny Steczkowskiej udostępniła na swoim instagramowym koncie z dopiskiem:

Bardzo dziękuję, to ogromny zaszczyt przeczytać takie słowa na temat swojej muzyki od tak wielkiej i cenionej artystki.

To nie pierwszy raz kiedy artystki z naszej rodzimej sceny muzycznej mówią o żonie Wojtka Szczęsnego w social mediach. W listopadzie złośliwe plotki o Łuczenko skomentowała Kasia Nosowska. W swój zabawny i oryginalny sposób odniosła się do hejtu sławnego małżeństwa.

Zobacz także

POLECANE RADIA