Sting i Shaggy wystąpili razem podczas Grammy 2018. Występ podzielił fanów

Sandra Zakrzewska
31.01.2018 13:00
Shaggy i Sting

Shaggy i Sting (https://www.facebook.com/Shaggy/photos/)

Co roku podczas gali rozdania nagród Grammy możemy zobaczyć fantastyczne duety. Tym razem oprócz Miley Cyrus i Eltona Johna czy Bruno Marsa i Cardi B mogliśmy zobaczyć i usłyszeć artystów z zupełnie różnych muzycznych światów. Na scenie razem wystąpili Sting i Shaggy.

"Jamaican man in New York". Sting i Shaggy razem na scenie

Sting i Shaggy wystąpili razem podczas rozdania nagród Grammy 2018. Muzycy zaśpiewali hit brytyjskiego artysty „Englishman In New York” i wspólny singiel „Don't Make Me Wait”. Sting i Shaggy są w trakcji promocji wspólnego albumu „44/876”, który swoją premierę będzie miał w kwietniu tego roku. Występ spotkał się z mieszanymi reakcjami internautów.

 

Sting i Shaggy z Jamesem Cordenem w nowojorskim metrze

Prowadzący galę Grammy 2018 James Corden z okazji rozdania nagród nagrał specjalny odcinek swojego flagowego programu Carpool Karaoke. Tym razem to co działo się w filmiku nie do końca było adekwatne do tytułu, ponieważ specjalne wydanie nagrane zostało w nowojorskim metrze, a nie jak to zwykle bywa, w samochodzie. Odcinek spotkał się z dużą krytyką ze strony widzów. Zobaczcie i oceńcie sami.

 

Sting i Shaggy już niedługo w Polsce

Już 6 lutego 2018 roku Polacy będą mieć okazję zobaczyć i posłuchać na żywo duet Sting i Shaggy. Wszystko to za sprawą gali Bestsellery Empiku 2017. Impreza, podczas której poznamy autorów najchętniej kupowanych płyt czy książek w 2017 roku, będzie transmitowana od godziny 20.15 na antenie TVN. Sting i Shaggy to nie jedyni zagraniczni artyści, którzy wystąpią na gali, na scenie pojawi się także Jessie Ware, autorka takich hitów jak: „Wildest Moments”, „Say You Love Me” czy „Alone”.

Zobacz także

POLECANE RADIA