Ewa Farna zachwycona wykonaniem utworu "Cicho" w programie The Voice Kids

Sandra Zakrzewska
30.01.2018 17:24
Jurorzy 'The Voice Kids' - Baron, Edyta Górniak, Tomson i Dawid Kwiatkowski

Jurorzy 'The Voice Kids' - Baron, Edyta Górniak, Tomson i Dawid Kwiatkowski (https://www.instagram.com/thevoicekidstvp/)

W ostatnim odcinku The Voice Kids mogliśmy obejrzeć występ Olivii Klinke, która zaśpiewała piosenkę "Cicho" z repertuaru Ewy Farnej. Artystka zachwyciła się wykonaniem dziewczynki.

 Ewa Farna gratuluje uczestniczce, jej rodzicom i...Dawidowi Kwiatkowskiemu

The Voice Kids powoli staje się nowym hitem Telewizji Polskiej. Z każdym kolejnym odcinkiem poznajemy coraz to zdolniejsze dzieciaki, które bez kompleksów wykonują najtrudniejsze utwory. Nie inaczej było podczas ostatniego odcinka programu, kiedy na scenie pojawiła się Olivia Klinke i brawurowo zaśpiewała utwór „Cicho”, którego autorką jest Ewa Farna. Wykonanie szybko wzbudziło podziw trenerów, a jako pierwszy odwrócił się Dawid Kwiatkowski, który bardzo dobrze bawił się podczas całego występu. Dziewczynka zdecydowała jednak, że dołączy do drużyny Edyty Górniak, a nie tej, którą prowadzi idol nastolatek, Dawid Kwiatkowski.

 

Zachwytem nad utalentowaną nastolatką nie kryła sama Ewa Farna. Piosenkarka na portalu społecznościowym udostępniła występ z The Voice Kids i pogratulowała tak udanego wykonania młodziutkiej Olivii. 

Olivii gratuluje odwagi na zaśpiewanie nie łatwego numeru (jeden z najtrudniejszych w mym repertuarze!), rodzicom gratuluje cudownej i utalentowanej na maksa córki, a Dawidowi Kwiatkowskiemu za to ze jako pierwszy się odwrócił i znał nawet tekst utworu. Dziękuje za miła wieczorną niespodziankę!

Łzy na scenie The Voice Kids

W ostatnim odcinku odcinku The Voice Kids mogliśmy oglądać też jedną z najmłodszych uczestniczek w programie. Gabrysia Piotrowska swoim wykonaniem kołysanki Seweryna Krajewskiego „Kołysanka dla okruszka” poruszyła wszystkich trenerów, a w szczególności Edytę Górniak. Po występie sama 9-latka nie kryła łez.

 

Program The Voice Kids można oglądać w każdą sobotę o 20.05 w TVP2.

Zobacz także

POLECANE RADIA