Blue Ivy nie pozwala klaskać Beyonce i Jay-Z podczas gali Grammy 2018. Ten filmik to hit internetu!

Sandra Zakrzewska
30.01.2018 09:13
Beyonce i Jay-Z

Beyonce i Jay-Z (Instagram.com/beyonce)

Córka Beyonce i Jaya-Z wyrasta na prawdziwą gwiazdę. Jej zachowanie na gali Grammy 2018 jest szeroko komentowane w mediach. Wszystko przez sposób, w jaki Blue Ivy zakazała swoim rodzicom klaskać podczas przemówienia Camili Cabello. Zobaczcie zabawne wideo.

Mimo, że Blue Ivy ma dopiero 6 lat, wyrasta powoli na małą divę. Dziewczynka coraz częściej towarzyszy rodzicom na ekskluzywnych wydarzeniach skupiając na sobie uwagę wszystkich dookoła.

Beyonce i Jay-Z zabrali ze sobą Blue Ivy na tegoroczne wręczenie nagród Grammy 2018. Dla dziewczynki taka impreza to idealna okazja do obejrzenia występów swoich ulubionych wokalistów i to z najlepszego miejsca. Okazało się, że córka Beyonce jest wielką fanką Camilii Cabello, autorki hitu Havana, i nie lubi kiedy ktoś przeszkadza jej w oglądaniu idolki.

Dziewczynka siedziała z rodzicami na widowni, kiedy na scenie przemawiała jej ulubiona wokalistka. W pewnym momencie Beyonce i Jay-Z zaczęli klaskać, co nie spodobało się ich córce, która jednym gestem dała im do zrozumienia, żeby przestali bić brawa. Zdziwieni rodzice posłuchali polecenia córki, a Blue Ivy w spokoju mogła kontynuować oglądanie występu.

Zobacz także

POLECANE RADIA