Beyonce spóźniła się na ceremonię Grammy 2018. To przez fryzurę?!

Małgorzata Sawa
29.01.2018 12:01
Beyonce

Beyonce (Evan Agostini / AP)

Słynna piosenkarka spóźniła się na galę Grammy 2018. Nie od dziś wiadomo, że kobiety przed wyjściem na tak ważne wydarzenie bardzo zwracają uwagę na swój wygląd. Czy Beyonce przyszła dużo później przez to, że jej stylizacja wymagała wiele czasu na przygotowanie?!

Jeszcze kilka miesięcy temu raper JAY-Z  w jednym z wywiadów publicznie przyznał się do tego, że kilkakrotnie zdradził Beyonce. Czy to koniec jednej z najsłynniejszych amerykańskich par? - zastanawiało się wiele plotkarskich portali! Jak później się okazało, to był tylko gorszy etap w ich historii małżeństwa. Beyonce i Jay-Z nawet nagrali wspólnie płytę, która miała posłużyć jako ich sesja terapeutyczna.

Podczas Grammy 2018, JAY-Z i jego córka, Blue Ivy spędzili  początek ceremonii sami, bez Beyonce. Wiele osób uważało, że znana artystka nie pojawi się już na gali...

Na szczęście słynna amerykańska diva pojawiła się wreszcie u boku rodziny. Wśród fanów artystki w mediach społecznościowych pojawiła się pewna teoria... wokalistka przyszła spóźniona, ponieważ jej fryzura była bardzo pracochłonna i wymagała wiele czasu, by ją przygotować.

Czy spóźnienie Beyonce wynikało faktycznie z tego?! Być może piosenkarka zdradzi ten szczegół w jakimś wywiadzie. Z pewnością jednak było warto. Dzięki temu, wokalistka zrobiła duże zamieszanie, mimo tego, że nie odebrała żadnej nagrody podczas ceremonii Grammy 2018.  Niestety  podczas gali jej mąż nie zdobył żadnej statuetki. Ale z pewnością znana żona i dzieci pomogły muzykowi przełknąć ten gorzki fakt.

 

Uważacie, że stylizacja Beyonce była udana?!

Zobacz także

POLECANE RADIA