Kendrick Lamar i The Weeknd stworzą piosenkę do do filmu ''Czarna Pantera''!

Małgorzata Sawa
29.01.2018 07:46
Kadr z filmu 'Czarna Pantera'

Kadr z filmu 'Czarna Pantera' (MARVEL STUDIOS)

Amerykański rapera, Kendrick Lamar i i kanadyjski muzyk, The Weeknd stworzą wspólnie utwór do filmu ''Czarna Pantera''. Jak na razie szczegóły tej współpracy nie są znane. Czy ich wspólny kawałek ma szansę stać się hitem?!

Soundtrack do filmu ''Czarna Pantera'' będzie z pewnością składać z ciekawych kawałków. Jak ostatnio się okazało, na krążku pojawi się piosenka amerykańskiego rapera oraz kanadyjskiego artysty. To, że Kendrick Lamar i The Weeknd stworzą coś wspólnie, można wywnioskować, z posta zamieszczonego przez jednego z artystów.

The WeekndThe Weeknd materiały prasowe

The Weeknda dodał na Instagramie grafikę z komiksu ''Czarna Pantera''. Jak podają niektórzy informatorzy, wspólnego utworu artystów można spodziewać się już w najbliższym czasie. Do tej pory konkretne szczegóły współpracy nie są jeszcze znane.

Film ''Czarna Pantera'' to produkcja, która jest oparta komiksie, autorstwa Stana Lee i Jacka Kirby’ego. Początki głównej postaci komiksu sięgają już 1966 roku. Autorem scenariusz kinowej wersji jest Joe Robert Cole. Andy Serkis, Martin Freeman, Michael B. Jordan oraz  Lupita Nyong’o - to m.in. aktorzy, którzy wcielą się w role bohaterów kultowej produkcji. W Polsce premiera filmu ''Czarna Pantera'' jest wyznaczona na 14 lutego 2018 roku.

Dodatkowo, Kendrick Lamar oraz producent Anthony ''Top Dawg'' Tiffith są kuratorami krążka zatytułowanego ''Black Panther: The Album''. Na płycie znajdą się utwory  zainspirowaną kinową adaptacją. Piosenka  zatytułowana ''All The Stars'' to singiel promujący album. Soundtrack z filmu ukaże się przed polską premierą, czyli 9 lutego.

 

Kto z Was czeka na wspólną muzyczną propozycję od tej dwójki artystów?!

Zobacz także

POLECANE RADIA