Auć! Gwyneth Paltrow traktuje Chrisa Martina jak... brata!

Kinga Dereniowska
29.01.2018 07:36
Gwyneth Paltrow i Chris Martin

Gwyneth Paltrow i Chris Martin (Fot. Colin Young-Wolff/AP)

Wygląda na to, że laureatka Oskara i wokalista zespołu Coldplay, mimo rozwodu, są ze sobą bardzo blisko. Tak blisko, że Paltrow traktuje Martina jak brata!

Para podczas ich długiego (jak na Hollywood), związku doczekała się dwójki dzieci. Dla wielu byli idealnym związkiem. Rozstali się jednak w 2014 roku. Jednak od tego czasu pozostają w zadziwiająco dobrych stosunkach. W programie „The Late Show With Stephen Colbert”, gwiazda “Iron Mana” bardzo ciepło wypowiadała się na temat swojego ex. Powiedziała, że ich stosunki są bardzo rodzinne.

Prowadzący program pogratulował Gwyneth, jej zaręczyn z Bradem Falchukiem. Pokazał przy tym zdjęcie przyszłego małżonka Paltrow podczas brunchu, u boku… Chrisa Martina! Fotka pochodzi z jej instagrama. Aktorka skomentowała to zdjęcie słowami:

On jest jak mój brat. Bardzo bliski. To miłe.

Prowadzący skomentował, że to nieco dziwne nazywać kogoś z kim się ma dzieci, swoim bratem. Gwyneth odgryzła się, że “to wyjaśnia dlaczego się rozwiedliśmy”. A później dodałą, że żartuje.

I chociaż Gwyneth i Chris pozostają w rodzinnych stosunkach, rozwód był dla obojga ciężkim przeżyciem.  I wokalista, i aktorka podczas sądowej batalii starali się przede wszystkim uchronić dzieci.

Zobacz także

POLECANE RADIA