Patryk Vega sparodiowany przez Olgę Bołądź w ostatnim odcinku "SNL Polska"

Zofia Nacewska
28.01.2018 13:24
Olga Bołądź w 'SNL Polska' - materiał promocyjny

Olga Bołądź w 'SNL Polska' - materiał promocyjny (https://www.facebook.com/SNL.Polska/)

Olga Bołądź jest aktorką znaną polskiej publiczności z wielu kontrowersyjnych filmowych wcieleń (m. in. w "Botoksie" 2017 oraz "Służbach specjalnych" 2014) została prowadzącą ostatniego odcinka "SNL Polska" od platformy Showmax. A w nim sparodiowała swoje własne role w filmach Patryka Vegi.

„Kiedy Cukier poznał Białko”, czyli o spotkaniu postaci Bołądź i Fabijańskiego

Internauci zgodnie zawyrokowali, że najlepszym punktem sobotniego show skecz pod tytułem „Kiedy Cukier poznał Białko”, a którym prowadząca program Olga Bołądź zagrała wraz z Sebastianem Fabijańskim ("Pitbull. Niebezpieczne kobiety"). Oboje wcielili się w role postaci, które grali w produkcjach reżyserii Patryka Vegi.

 

Pojawiły się jednak głosy widzów, że i tak najnowszy, ósmy odcinek „SNL Polska” był jednym z najsłabszych od początku trwania programu, a Olga Bołądź nie do końca sprawdziła się w roli prowadzącej show.

W programie Olga Bołądź pojawiła się w kilku skeczach. Wcieliła się w czarownicę uczestniczącą w sabacie, w trakcie którego ona i pozostałe wiedźmy piją eliksir prawdy. Była również ekskluzywną prostytutką, a także licealną nauczycielką, która wdała się w romans z jednym ze swoich uczniów.

 

Przed występem w „SNL Polska” Olga Bołądź w rozmowie z „Wirtualną Polską” wspominała o tym, że uwielbia improwizację i dobrze czuje się również w rolach komediowych. Lubi też, kiedy ludzie mają trochę dystansu do siebie. W trakcie wywiadu przyznała:

Oprócz tego, że mam stracha przed występem na żywo, to też nie mogę się już go doczekać. W "SNL Polska" grają świetni aktorzy, których znam osobiście i cieszę się również z tego, że mogę się z nimi po prostu powygłupiać.

Aktorkę będzie można zobaczyć już niedługo w kolejnej produkcji, której reżyserem jest Patryk Vega, czyli w filmie Kobiety mafii”. Zagra tam byłą funkcjonariuszkę policji, która dostaje od ABW zadanie rozpracowania szajki przestępczej handlującej narkotykami. „Kobiety mafii” wchodzą do kin już 22 lutego.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA