Samsung przerywa milczenie! Premiera Samsung Galaxy S9 potwierdzona

Gabriela Polak
26.01.2018 14:00
Zapowiedź premiery Samsunga Galaxy S9/Samsung.com

Zapowiedź premiery Samsunga Galaxy S9/Samsung.com (Samsung.com)

Od kilku miesięcy wciąż spekulowano na temat możliwej daty premiery najnowszego Samsunga Galaxy S9. Teraz jednak wszystko się wyjaśniło - południowokoreańska firma ujawniła, że prezentacja odbędzie się 25 lutego.

Samsung Galaxy S9 będzie miał swoją premierę podczas targów Mobile World Congress, odbywających się w Barcelonie. 

Samsung Galaxy S8 przechodzi do lamusa - czas na Galaxy S9

Choć jeszcze niedawno świat zachwycał się smartfonem Samsung Galaxy S8, to czasy jego świetności odchodzą powoli w niepamięć. Najnowszy model, ma znacząco różnić się od swoich poprzedników pod względem technologicznym. Galaxy S9 będzie posiadał kamerę wykorzystującą najnowszą technologię oraz funkcje, takie jak "super slow-mo", która pozwala nagrywać poszczególne obrazy z prędkością aż kilkuset klatek na sekundę. Jednocześnie więc pozwoli to odtwarzać obrazy w niezwykle mocno zwolnionym tempie. Drugą, zgoła przeciwną możliwością tylnej kamery telefonu będzie "super speed". 

Linia Samsung Galaxy wciąż zachwyca

Telefony Samsung Galaxy już od dłuższego czasu zachwycają i wciąż na nowo zaskakują. Coraz to nowsze, flagowe modele południowokoreańskiej firmy są wyposażane w najnowsze technologie i unikalne, niespotykane na rynku funkcje.

Samsung Galaxy S9 premiera już wkrótce

Jeśli chodzi więc o najnowszy telefon Samsung Galaxy S9 premiera będzie miała miejsce już za niecały miesiąc - 25 lutego. Data ta została wyznaczona nie bez powodu - na słynne już barcelońskie targi Mobile World Congress (MWC). 

Premiera będzie również relacjonowana na żywo na oficjalnej stronie Samsunga.

Na razie nie jest znana pełna specyfikacje najnowszego smartfona, jednak prawdopodobnie będzie on napędzany przez procesor Qualcomm Snapdragon 845 lub - w zależności od rynku - Exynos 9810. Co więcej - S9 ma zostać wyposażony w system Android 8.0 Oreo oraz ekran super AMOLED o przekątnych 5,8 cala. Oprócz tego, spodziewać się możemy pojemności 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowania jej o czytnik microSD. Ważna jest też informacja o wodoszczelności Samsunga Galaxy S9

Do Barcelony Samsung przywiezie również drugi model - Galaxy S9+.

Zobacz także

POLECANE RADIA