Michał Szpak i Marta Gałuszewska zaśpiewają razem na Eurowizji? Jest oficjalny komunikat!

Sandra Zakrzewska
26.01.2018 01:39
Michał Szpak i Marta Gałuszewska w utworze 'Don't Poison Your Heart' (The Voice of Poland)

Michał Szpak i Marta Gałuszewska w utworze 'Don't Poison Your Heart' (The Voice of Poland) (youtube.com)

Od dawna mówi się o ponownym występie Michała Szpaka w konkursie Eurowizji. Niedawno do mediów trafiły informacje mówiące o tym, że trener "The Voice of Poland" planuje wystartować w polskich preselekcjach w duecie ze zwyciężczynią ósmej edycji programu, Martą Gałuszewską.

Z komunikatu firmy J&J wynika, że Michał Szpak faktycznie rozważał wspólny występ ze swoją podopieczną na Eurowizji 2018. Ich współpraca napotkała się jednak z przeszkodami związanymi z tym, że są podopiecznymi dwóch różnych wytwórni muzycznych.

Firma fonograficzna wydająca albumy Michała Szpaka Sony Music Entertainment Poland zwróciła się do firmy fonograficznej Universal Music Polska wydawcy albumów Marty Gałuszewskiej z zapytaniem o możliwość startu Michała i Marty z piosenką „Don’t Poison Your Heart” w duecie w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Sony Music Poland otrzymało od firmy Universal Music Polska odpowiedź odmowną. Dodatkowo Management Michała Szpaka firma J&J Musicart zwróciła się z nieoficjalnym zapytaniem do samej Marty Gałuszewskiej czy chciałaby wziąć w udział w Eurowizji wraz z Michałem, a sama artystka zareagowała na ten pomysł bardzo entuzjastycznie
 

Mimo, że Michał Szpak nie dostał zgody na eurowizyjny duet z Martą Gałuszewską ,nie oznacza to, że zarówno Michał jak i Marta nie zgłosili się do polskich preselekcji osobno. Wszystko wyjaśni się już 6 lutego. To właśnie wtedy Telewizja Polska ujawni listę wykonawców zakwalifikowanych do Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2018.

Zobacz także

POLECANE RADIA