Mariah Carey pozwana! Będzie musiała zapłacić 3 miliony dolarów...

Małgorzata Sawa
25.01.2018 17:35
Mariah Carey

Mariah Carey (AgencjaGazeta)

Kilka miesięcy temu Mariah Carey była posądzona o molestowanie swojego ochroniarza. Ale to nie koniec jej kłopotów! Niedawno znana piosenkarka została pozwana, ponieważ odwołała koncerty bez podania jakiegokolwiek powodu...

W życiu Mariah Carey nie brakuje problemów... Piosenkarka została niedawno pozwana przez organizatorów koncertów, na których gwiazda po prostu się nie pojawiła. Sprawa dotyczy wydarzeń z 2016 roku. Dlaczego znana wokalistka nie uprzedziła organizatorów wcześniej o swoich planach?!

Mariah Carey pozwana - winna?!

Piosenkarka miała wystąpić w Argentynie i Chile. Jaki się okazało, organizator koncertów zapłacił wtedy Carey 75% ustalonej kwoty, jaką gwiazda zażądała za występ w Ameryce Południowej. Koncerty miały się odbyć 28 i 30 października 2016 roku. Niestety do wydarzenia nie doszło... Dodatkowo, organizator o całej sprawie nie dowiedział się bezpośrednio od Carey, informację usłyszał w mediach. Słynna wokalistka odwołała swoje występy dopiero 25 października! Termin, w którym poddała tę informację, był według organizatorów zbyt późny. Gwiazda twierdziła również, że nie dostała pieniędzy na czas. I wtedy to ona pozwała organizatorów. Dziś to oni odpowiadają pozwem, żądają od piosenkarki 3 milionów dolarów w ramach odszkodowania za cały incydent.

Mariah Carey - niebezpieczna kobieta?

To już nie pierwszy raz, kiedy znana piosenkarka ma problemy z prawem.. Kilka miesięcy temu, Michael Anello - były ochroniarz Carey, twierdził, że podczas jednego z zagranicznych wyjazdów, Mariah Carey  zaczęła się do niego dobierać.

Do całego incydentu miało dojść w Meksyku, w kurorcie Cabo San Lucas. Podczas wnoszenia bagażu do apartamentu, Carey otworzyła mu drzwi w dość wyzywającym stroju... Piosenkarka miała na sobie jedynie rozpięty, przezroczysty szlafrok. Kobieta miała namawiać mężczyznę do stosunku seksualnego. Ochroniarz gwiazdy podkreśla, że mimo jej nalegań do niczego nie doszło. Anello twierdził również, że amerykańska gwiazda miała nazywać go nazistą oraz członkiem Ku Klux Klanu. Poza tym, ochroniarz twierdził, że Carey pożyczyła od niego ponad pół miliona dolarów. Mężczyzna uważa, że artystka nie oddała długu do tej pory.

 

Mariah Carey  to znana amerykańska piosenkarka, w swojej karierze sprzedała ponad 200 milionów płyt na całym świecie. Wokalistka jest laureatką nagrody Grammy.

Zobacz także

POLECANE RADIA