Taco Hemingway i Rosalie w nowym utworze grupy Rasmentalism!

Małgorzata Sawa
25.01.2018 10:48
Rasmentalism, Taco Hemingway oraz Rosalie. w utworze 'Fast Food'

Rasmentalism, Taco Hemingway oraz Rosalie. w utworze 'Fast Food' (kadr z YouTube)

Taco Hemingway, jedne z najpopularniejszych raperów w Polsce został zaproszony do współpracy przy nowym albumie grupy Rasmentalism. W sieci pojawił się kawałek zatytułowany ''Fast Food''. Posłuchajcie nowego utworu z udziałem rapera i młodej artystki, Rosalie!

Lubelska grupa Rasmentalism, która tworzy muzykę hip-hopową wydaje nową płytę. Krążek "Tango" ukaże się już w piątek, 26 stycznia. Zespół zaprezentował kolejny singiel promujący ich nowe wydawnictwo. W piosence "Fast Food'' gościnnie wystąpili: Rosalie oraz Taco Hemingway.

 

Album "Tango" ma się składać z jedenastu utworów. Każda z singli ma wyróżniać się odrębnym klimatem gości. Do  współpracy przy nowym krążku lubelskiej grupy zostali zaproszeni: Sokół, Oskar z PRO8L3M oraz Otsochodzi.

Dla nas to świadoma zabawa formą i radość z muzyki- mówią o płycie artyści grupy Rasmentalism

Taco Hemingway, a właściwie Filip Szcześniak, to znany raper oraz autor tekstów. W 2015 roku wydał minialbum zatytułowany ''Umowa o dzieło''. Krążek zadebiutowała na drugim miejscu polskiej listy przebojów OLiS. Album został nagrodzony również statuetką Fryderyka.

 

Rosalie to artystka pochodząca z Berlina, ale większość swojego życia spędziła w Poznaniu. Jej muzyka to mieszanka inspiracji brzmieniem amerykańskiego r&b i hip-hop'u lat '80/'90 w towarzystwie nowej elektroniki. W 2016 roku zadebiutowała swoją pierwszą EP-ką,''Enuff''. W tym roku artystka zaprezentowała swój debiutancki album zatytułowany ''Flashback", krążek promuje singiel pt. ''A pamiętasz?''.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA