Selena Gomez i Zayn razem? Co na to Gigi Hadid?

Kinga Dereniowska
25.01.2018 08:35
Selena Gomez - kolejny dzień, kolejny dramat

Selena Gomez - kolejny dzień, kolejny dramat (https://www.facebook.com/Selena/photos/)

Pojawiły się informacje, że Selena Gomez i Zayn Malik połączyli siły. Być może zaśpiewają oni piosenkę w nadchodzącym filmie Disneya Alladyn!

Dziewczyna autora hitu „Pillowtalk” i Selena Gomez kiedyś mocno się przyjaźniły. Wszyscy pamiętamy jak piosenkarka złapała modelkę za pośladek na pokazie Victoria's Secret Fashion Show w 2015 roku. Teraz rzadko widzimy dziewczyny razem ale może za sprawą tej współpracy dawna znajomość odżyje?

Jeżeli plotki okażą się prawdą (a bardzo tego chcemy), to Gomez i Malika usłyszymy w utworze „A Whole New World”. W oryginalnym filmie animowanym z 1992 roku, śpiewali ją Salonga i Brad Kane. Fani autorki hitu „Bad lair”, szaleją z ekscytacji, na myśli o tej niesamowitej współpracy z okazji nowej, aktorskiej  wersji „Alladyn”. Jego premiera zaplanowana jest na 2019 rok.

Podobna sytuacja miała miejsce rok temu, kiedy piosenkę do nowej wersji filmu „Piękna i Bestia” wykonali Ariana Grande i John Legend.

 

Niestety współpraca może nie cieszyć wszystkich zainteresowanych. Powody do zaniepokojenia ma obecny chłopak Seleny – Justin Bieber. W 2013 roku, na pytanie, którego z członów One Direction, obdarzyła by buziakiem, Gomez odpowiedziała, że wybrałaby Zeyna! Do tego trzy lata później, Justin publicznie oskarżył Selenę o to, że zdradza go z Zaynem! Okazało się, że całe zamieszanie spowodowały internetowe trolle. Niesmak jednak pozostał a Justin zniknął z Instagrama. Czy tym razem obędzie się bez kasowania kont w mediach społecznościowych?

 
Zobacz także

POLECANE RADIA